Terminarz Atol Cup 2018/2019

REKLAMA

Kolejka 1 – 9 grudnia 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Auto Centrum 5:3 (1:2) Seminex Dobroszyce
10:40 Królowie Disco 4:1 (3:0) R-Gol Team
11:20 GKN 8:1 (6:0) ROM
12:00 Armakan 6:0 (2:0) Lis-Dach
12:40 NLJ Dwór Spalice 4:1 (1:1) Świt Wrocław
13:20 Zetka 2:4 (1:2) ROLMET
14:00 Penny Gondek 4:0 (1:0) Gama
14:40 Wyborowi 1:6 (1:0) Bar-Tech

Kolejka 2 – 16 grudnia 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
14:40 FC Mrągowo 2:5 (1:1) R-Gol Team
10:40 Królowie Disco 3:2 (2:2) ROM
11:20 NLJ Dwór Spalice 3:3 (2:1) Seminex Dobroszyce
12:00 Penny Gondek 3:4 (1:1) Armakan
12:40 Auto Centrum 5:0 (2:0) Lis-Dach
13:20 GKN 1:0 (0:0) Wyborowi
14:00 Zetka 4:1 (0:1) Bar-Tech

Kolejka 3 – 23 grudnia 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 R-Gol Team 8:0 (2:0) Zetka
10:40 Świt Wrocław 1:13 (0:3) Auto Centrum
11:20 ROM 2:0 (0:0) Wyborowi
12:00 Gama 4:5 (2:0) Armakan
12:40 Seminex Dobroszyce 3:2 (1:0) Penny Gondek
13:20 ROLMET 2:3 (0:1) GKN
14:00 FC Mrągowo 4:2 (3:0) Bar-Tech

Kolejka 4 – 6 stycznia 2019

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 FC Mrągowo 3:2 (2:2) ROM
10:40 Seminex Dobroszyce 2:1 (0:0) Lis-Dach
11:20 Królowie Disco 4:5 (3:2) Zetka
12:00 Świt Wrocław 0:11 (0:6) Armakan
12:40 NJL Dwór Spalice 7:2 (1:1) Gama
13:20 ROLMET 2:3 (2:2) Bar-Tech
14:00 R-Gol Team 3:0 (2:0) Wyborowi

Kolejka 5 – 13 stycznia 2019

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Zetka 0:4 (0:1) GKN
10:40 FC Mrągowo 2:0 (0:0) ROLMET
11:20 Lis-Dach 3:0 (1:0) Penny Gondek
12:00 Gama 1:4 (1:3)  Auto Centrum
12:40 NLJ Dwór Spalice 2:2 (1:1) Armakan
13:20 R-Gol Team 4:1 (0:0) ROM
14:00 Królowie Disco 6:3 (3:1) Wyborowi

Kolejka 6 – 20 stycznia 2019

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:40 Królowie Disco 4:1 (2:0) Bar-Tech
11:20 FC Mrągowo 2:1 (2:0) GKN
12:00 Armakan 4:0 (1:0) Auto Centrum
12:40 ROLMET 4:1 (3:1) R-Gol Team
13:20 Lis-Dach 8:1 (2:1) Świt Wrocław
14:00 Gama 1:3 (1:1) Seminex Dobroszyce
14:40 Wyborowi 1:5 (0:2) Zetka

Kolejka 7 – 27 stycznia 2019

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Bar-Tech 0:5 (0:1) GKN
10:40 Lis-Dach 5:2 (2:0) Gama
11:20 Królowie Disco 2:3 (2:0) ROLMET
12:00 Armakan 1:2 (1:1) Seminex Dobroszyce
12:40 ROM 0:4 (0:2) Zetka
13:20 NLJ Dwór Spalice 2:0 (0:0) Auto Centrum
14:00 Penny Gondek 9:2 (4:0) Świt Wrocław
14:40 FC Mrągowo 8:4 (6:1) Wyborowi

Kolejka 8 – 3 lutego 2019

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 FC Mrągowo 3:1 (2:0) Zetka
10:40 GKN 1:2 (0:1) Królowie Disco
11:20 Bar-Tech 3:1 (0:0) R-Gol Team
12:00 ROM 3:6 (1:3) ROLMET
12:40 NLJ Dwór Spalice 3:2 (1:0) Lis-Dach
13:20 Świt Wrocław 3:2 (1:0) Gama
14:00 NLJ Dwór Spalice 3:0 WO Penny Gondek

Kolejka 9 – 10 lutego 2019

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Bar-Tech 2:4 (1:2) ROM
10:40 FC Mrągowo 2:0 (0:0) Królowie Disco
11:20 Seminex Dobroszyce 11:1 (6:0) Świt Wrocław
12:00 GKN 2:6 (1:2) R-Gol Team
12:40 Wyborowi 2:10 (0:5) ROLMET
13:20 Auto Centrum 1:0 (0:0) Penny Gondek

FINAŁY – 3 marca 2019

ĆWIERĆFINAŁY


REKLAMA
Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 NLJ Dwór Spalice 1:0 (1:0) R-Gol Team
10:40 Seminex Dobroszyce 0:5 (0:2) Rolmet
11:20 Armakan 3:2 (1:1, 0:0) Królowie Disco
12:00 Auto Centrum 1:3 (0:1) FC Mrągowo

PÓŁFINAŁY

13:00 NLJ Dwór Spalice 1:0 (0:0) Rolmet
13:40 Arkaman 1:4 (0:2) FC Mrągowo

Mecz o 3. miejsce

14:30 Rolmet 3:0 (2:0) Armakan

FINAŁ

15:10 NLJ Dwór Spalice 3:2 (2:1) FC Mrągowo
TRIUMFATOR ATOL CUP 2018/2019: NLJ DWÓR SPALICE
REKLAMA