Terminarz Atol Cup 2017/2018

Kolejka 1 – 3 grudnia 2017

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 R-Gol Team Dobroszyce 7:1 (2:1) Trans-Cargo
10:40 Seminex Dobroszyce 4:1 (2:0) Wyborowi
11:20 Królowie Disco 4:3 (2:1) Penny Gondek
12:00 SportGaleria 6:0 (3:0) Lis-Dach
12:40 Bartech 1:5 (0:3) FC Mrągowo
13:20 ROM 0:3 (0:0) GKN Driveline
14:00 Pogromcy Mitów 3:3 (0:2) Kerry Oleśnica
14:40 Armakan 7:2 (4:2)  Gama
15:20 Zetka 2:2 (1:0) Auto Centrum

Kolejka 2 – 7 stycznia 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Kerry 3:2 (2:2) Bartech
10:40 GKN Driveline 2:5 (0:3)  Armakan
11:20 FC Mrągowo 2:3 (2:0)  Królowie Disco
12:00 R-Gol Team Dobroszyce 1:3 (0:2)  Auto Centrum
12:40 Wyborowi 0:6 (0:2)  SportGaleria
13:20 ROM 0:6 (0:4) Seminex Dobroszyce
14:00 Lis-Dach 2:1 (0:0)  Świt Wrocław
14:40 Oscar Team 6:1 (1:1) Gama
15:20 Penny Gondek 1:1 (1:0) Zetka
16:00 Świt Wrocław 8:10 (5:5) Oscar Team
16:40 Trans-Cargo 3:1 (2:0) Pogromcy Mitów

Kolejka 3 – 14 stycznia 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 GKN Driveline 2:2 (1:0) SportGaleria
10:40 Lis-Dach 2:2 (1:1) Seminex Dobroszyce
11:20 Wyborowi 2:0 (1:0) ROM
12:00 Pogromcy Mitów 6:2 (2:0) Bartech
12:40 R-Gol Team Dobroszyce 1:2 (1:0) Penny Gondek
13:20 FC Mrągowo 0:3 (0:0) Auto Centrum
14:00 Kerry 4:3 (1:1) Zetka
14:40 Gama 7:3 (2:3) Świt Wrocław
15:20 Trans-Cargo 0:3 (0:1) Królowie Disco
16:00 Oscar Team 3:5 (0:2) Armakan

Kolejka 4 – 21 stycznia 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Oscar Team 4:3 (1:0) Wyborowi
10:40 Auto Centrum 1:8 (1:2) Królowie Disco
11:20 SportGaleria 4:2 (1:0) Gama
12:00 Świt Wrocław 3:6 (2:3) Armakan
12:40 FC Mrągowo 2:0 (2:0) Pogromcy Mitów
13:20 ROM 3:1 (0:0) Lis-Dach
14:00 Seminex Dobroszyce 3:4 (0:3) GKN Driveline
14:40 Penny Gondek 2:3 (1:1) Bartech
15:20 R-Gol Team Dobroszyce 3:2 (2:2) Zetka
16:00 Kerry 2:0 (0:0) Trans-Cargo

Kolejka 5 – 28 stycznia 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Seminex Dobroszyce 4:3 (1:0) Armakan
10:40 R-Gol Team Dobroszyce 3:3 (1:1) Królowie Disco
11:20 SportGaleria 9:1 (4:0) Świt Wrocław
12:00 Auto Centrum 5:3 (2:3) Pogromcy Mitów
12:40 FC Mrągowo 4:2 (3:2) Kerry
13:20 ROM 1:2 (0:0) Gama
14:00 Oscar Team 3:2 (1:1) Lis-Dach
14:40 Wyborowi 1:5 (1:2) GKN Driveline
15:20 Zetka 4:4 (4:0) Bartech
16:00 Penny Gondek 7:2 (2:2) Trans-Cargo

Kolejka 6 – 4 lutego 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Lis-Dach 5:2 (1:0) Gama
10:40 ROM 3:2 (2:0) Świt Wrocław
11:20 Wyborowi 4:7 (2:3) Armakan
12:00 Królowie Disco 3:0 wo Pogromcy Mitów
12:40 R-Gol Team Dobroszyce 4:3 (2:1) Bartech
13:20 Auto Centrum 7:1 (5:1) Kerry
14:00 Seminex Dobroszyce 1:5 (1:2) SportGaleria
14:40 Oscar Team 4:4 (2:3) GKN Driveline
15:20 Penny Gondek 1:3 (0:2) FC Mrągowo
16:00 Zetka 0:3 (0:0) Trans-Cargo

Kolejka 7 – 18 lutego 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Zetka 0:3 wo FC Mrągowo
10:40 Oscar Team 5:2 (2:1) ROM
11:20 Armakan 1:4 (0:2) SportGaleria
12:00 Gama 4:1 (1:0) Seminex Dobroszyce
12:40 GKN Driveline 7:0 (2:0) Świt Wrocław
13:20 R-Gol Dobroszyce 3:0 wo Pogromcy Mitów
14:00 Lis-Dach 0:1 (0:0) Wyborowi
14:40 Bartech 3:4 (2:2) Trans-Cargo

Kolejka 8 – 25 lutego 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
9:20 Auto Centrum 3:3 (0:3) Penny Gondek 
10:00 Armakan 5:1 (0:1) ROM
10:40 Pogromcy Mitów 0:3 wo Penny Gondek
11:20 Bartech 3:8 (1:5) Auto Centrum
12:00 R-Gol Team Dobroszyce 4:3 (3:1) Kerry
12:40 Gama 4:3 (2:1) Wyborowi
13:20 GKN Driveline 4:4 (2:2) Lis-Dach
14:00 Oscar Team 2:2 (2:1) SportGaleria
14:40 Świt Wrocław 0:8 (0:4) Seminex Dobroszyce
15:20 Królowie Disco 3:0 wo Zetka
16:00 Trans-Cargo 2:4 (1:2) FC Mrągowo

Kolejka 9 – 4 marca 2018

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
9:20 Królowie Disco 4:3 (4:0) Kerry
10:00 R-Gol Team Dobroszyce 1:1 (1:0) FC Mrągowo
10:40 Bartech 1:10 (1:4) Królowie Disco
11:20 Świt Wrocław 1:2 (1:0) Wyborowi
12:00 Armakan 3:2 (1:0) Lis-Dach
12:40 Gama 1:1 (1:1) GKN Driveline
13:20 Kerry 4:4 (3:2) Penny Gondek
14:00 Oscar Team 4:1 (1:1) Seminex Dobroszyce
14:40 SportGaleria 8:0 (2:0) ROM
15:20 Pogromcy Mitów 0:0 WO Zetka
16:00 Trans-Cargo 3:6 (1:1) Auto Centrum

FINAŁY – 11 marca 2018

ĆWIERĆFINAŁY

Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
10:00 Królowie Disco 6:1 (2:0) GKN Driveline
10:40 Auto Centrum 3:2 (0:0) Oscar Team
11:20 FC Mrągowo 6:2 (3:1) Armakan
12:00 R-Gol Team 3:4 po dogr. (3:3, 0:1) SportGaleria

PÓŁFINAŁY

13:00 Auto Centrum 0:2 (0:0) FC Mrągowo
13:40 Królowie Disco 3:3 (3:3, 1:1) k. 2:3 SportGaleria

Mecz o 3. miejsce

14:30 Auto Centrum 2:1 (0:0) Królowie Disco

FINAŁ

15:10 FC Mrągowo 2:1 (0:0) SportGaleria
TRIUMFATOR ATOL CUP 2017/2018: FC MRĄGOWO