Piłka nożna – Klasa okręgowa (gr. Wrocław)

Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
# Nazwa M Pkt Z R P B M Z R P B M Z R P B M Pkt Z R P B
1Pogoń Oleśnica3175236288-2416104240-915132048-15
2Wratislavia Wrocław3166213769-3316111437-1715102332-16231013-2
3KS Łozina3166199369-3316114141-171585228-16231012-3
4Wiwa Goszcz3059178575-3815112243-201566332-18
5Czarni Kondratowice31451361239-461592427-231644812-23
6Orzeł Sadków30441351254-571573531-301562723-27
7Polonia Środa Śląska31421012942-461659221-181553721-28
8Burza Chwalibożyce31411251455-581572628-241653827-34
9Strzelinianka Strzelin31401171336-531683523-211534813-32262004-2
10Piast Żerniki (Wrocław)31401241546-551681725-251543821-30200022-4
11Sokół Marcinkowice31391161436-591673615-201543821-39
12GKS Mirków/Długołęka31379101252-431573535-221627717-21
13Zjednoczeni Łowęcice3136991350-501555528-211644822-29
14Polonia Jaszowice31351051647-681564524-2616411123-42
15Dolpasz Skokowa3030931840-651450920-291643920-36
16Bór Oborniki Śląskie3129851841-541564531-2016211310-34241103-1
17Falko Rzeplin30296111356-661656538-351415818-31210111-3
18Orzeł Pawłowice (Wrocław)3119542230-7715231013-2816311217-49

123456789101112131415161718
1Pogoń Oleśnica-1-10-01-14-03-00-12-03-17-01-03-04-01-22-12-26-0
2Wratislavia Wrocław0-62-02-13-04-04-21-03-02-00-12-22-3-4-10-12-06-0
3KS Łozina0-22-13-31-12-14-13-33-02-17-11-0-6-13-12-00-02-1
4Wiwa Goszcz1-11-20-22-0-5-13-13-12-14-41-02-13-1-5-05-46-1
5Czarni Kondratowice0-3-1-31-12-4-3-21-11-42-13-23-12-01-03-03-11-0
6Orzeł Sadków-1-42-21-42-02-05-00-0-1-02-20-53-52-33-23-24-1
7Polonia Środa Śląska3-51-00-00-00-01-1-2-20-21-11-13-14-30-01-02-22-0
8Burza Chwalibożyce1-40-10-11-42-16-21-1-0-21-21-13-13-21-04-1-4-1
9Strzelinianka Strzelin0-13-10-41-1-2-00-01-32-13-22-31-12-11-01-02-02-3
10Piast Żerniki (Wrocław)-0-12-00-60-11-01-23-11-23-10-21-02-15-62-11-13-0
11Sokół Marcinkowice1-31-10-21-02-00-32-11-31-00-01-02-21-21-01-00-3-
12GKS Mirków/Długołęka1-21-23-42-01-11-1-3-16-06-2-0-14-10-44-13-20-0
13Zjednoczeni Łowęcice3-31-30-1-1-20-13-12-11-21-1-1-10-02-24-04-05-3
14Polonia Jaszowice0-20-51-10-25-31-31-42-2--2-03-21-13-00-03-02-1
15Dolpasz Skokowa1-50-2-1-40-12-11-40-14-12-04-52-11-30-1--2-0
16Bór Oborniki Śląskie1-22-33-3-2-0-0-25-31-25-02-00-01-12-15-01-11-2
17Falko Rzeplin1-42-21-43-31-01-41-12-23-14-42-2-4-14-16-00-23-4
18Orzeł Pawłowice (Wrocław)2-51-4-2-30-10-20-10-31-10-20-10-02-02-31-12-1-

Kolejka 1 16.08 - 17.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Dolpasz Skokowa2 - 1Orzeł Sadków20.08.2014 17:00
Zjednoczeni Łowęcice4 - 0Bór Oborniki Śląskie16.08.2014 15:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)2 - 3Wiwa Goszcz17.08.2014 17:00
GKS Mirków/Długołęka3 - 4KS Łozina16.08.2014 17:00
Burza Chwalibożyce1 - 2Sokół Marcinkowice16.08.2014 17:00
Czarni Kondratowice3 - 1Falko Rzeplin16.08.2014 16:00
Polonia Jaszowice1 - 4Polonia Środa Śląska17.08.2014 17:00
Pogoń Oleśnica2 - 0Strzelinianka Strzelin16.08.2014 17:00
Piast Żerniki (Wrocław)0 - 1Wratislavia Wrocław16.08.2014 17:00

Kolejka 2 23.08 - 24.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków1 - 4Wratislavia Wrocław24.08.2014 11:00
Strzelinianka Strzelin2 - 1Piast Żerniki (Wrocław)23.08.2014 17:00
Polonia Środa Śląska3 - 5Pogoń Oleśnica23.08.2014 17:00
Falko Rzeplin4 - 1Polonia Jaszowice23.08.2014 17:00
KS Łozina3 - 3Burza Chwalibożyce23.08.2014 17:00
Wiwa Goszcz1 - 0GKS Mirków/Długołęka23.08.2014 16:00
Bór Oborniki Śląskie1 - 2Orzeł Pawłowice (Wrocław)23.08.2014 16:00
Dolpasz Skokowa1 - 3Zjednoczeni Łowęcice24.08.2014 16:00
Czarni Kondratowice2 - 1Sokół Marcinkowice24.08.2014 16:00

Kolejka 3 30.08 - 31.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Zjednoczeni Łowęcice0 - 1Orzeł Sadków31.08.2014 11:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)1 - 1Dolpasz Skokowa30.08.2014 17:00
GKS Mirków/Długołęka4 - 1Bór Oborniki Śląskie30.08.2014 17:00
Burza Chwalibożyce1 - 4Wiwa Goszcz31.08.2014 16:00
Czarni Kondratowice1 - 3KS Łozina30.08.2014 16:30
Polonia Jaszowice2 - 0Sokół Marcinkowice30.08.2014 17:00
Pogoń Oleśnica2 - 2Falko Rzeplin30.08.2014 17:00
Piast Żerniki (Wrocław)1 - 2Polonia Środa Śląska30.08.2014 17:00
Wratislavia Wrocław3 - 0Strzelinianka Strzelin30.08.2014 17:00

Kolejka 4 03.09 - 03.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków0 - 0Strzelinianka Strzelin03.09.2014 17:00
Polonia Środa Śląska1 - 0Wratislavia Wrocław03.09.2014 17:00
Falko Rzeplin4 - 4Piast Żerniki (Wrocław)03.09.2014 17:00
Sokół Marcinkowice1 - 3Pogoń Oleśnica03.09.2014 18:00
KS Łozina6 - 1Polonia Jaszowice03.09.2014 17:00
Wiwa Goszcz2 - 0Czarni Kondratowice03.09.2014 17:00
Bór Oborniki Śląskie5 - 3Burza Chwalibożyce03.09.2014 17:00
Dolpasz Skokowa2 - 1GKS Mirków/Długołęka03.09.2014 17:00
Zjednoczeni Łowęcice5 - 3Orzeł Pawłowice (Wrocław)03.09.2014 17:30

Kolejka 5 06.09 - 07.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Pawłowice (Wrocław)0 - 2Orzeł Sadków06.09.2014 17:00
GKS Mirków/Długołęka0 - 1Zjednoczeni Łowęcice06.09.2014 17:00
Burza Chwalibożyce1 - 0Dolpasz Skokowa06.09.2014 17:00
Czarni Kondratowice3 - 0Bór Oborniki Śląskie07.09.2014 16:00
Polonia Jaszowice0 - 2Wiwa Goszcz06.09.2014 17:00
Pogoń Oleśnica1 - 1KS Łozina07.09.2014 16:00
Piast Żerniki (Wrocław)3 - 1Sokół Marcinkowice06.09.2014 17:00
Wratislavia Wrocław2 - 0Falko Rzeplin06.09.2014 17:00
Strzelinianka Strzelin0 - 0Polonia Środa Śląska06.09.2014 17:00

Kolejka 6 13.09 - 14.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków2 - 0Polonia Środa Śląska13.09.2014 16:00
Falko Rzeplin3 - 1Strzelinianka Strzelin13.09.2014 16:00
Sokół Marcinkowice1 - 1Wratislavia Wrocław13.09.2014 16:00
KS Łozina2 - 1Piast Żerniki (Wrocław)13.09.2014 15:00
Wiwa Goszcz1 - 1Pogoń Oleśnica13.09.2014 16:00
Bór Oborniki Śląskie2 - 1Polonia Jaszowice14.09.2014 12:00
Dolpasz Skokowa0 - 1Czarni Kondratowice14.09.2014 15:00
Zjednoczeni Łowęcice2 - 1Burza Chwalibożyce14.09.2014 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)0 - 0GKS Mirków/Długołęka13.09.2014 16:00

Kolejka 7 20.09 - 21.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
GKS Mirków/Długołęka1 - 1Orzeł Sadków20.09.2014 16:00
Burza Chwalibożyce4 - 1Orzeł Pawłowice (Wrocław)21.09.2014 16:00
Czarni Kondratowice3 - 1Zjednoczeni Łowęcice20.09.2014 16:00
Polonia Jaszowice3 - 0Dolpasz Skokowa19.09.2014 17:00
Pogoń Oleśnica2 - 1Bór Oborniki Śląskie20.09.2014 16:00
Piast Żerniki (Wrocław)0 - 6Wiwa Goszcz20.09.2014 16:00
Wratislavia Wrocław2 - 0KS Łozina20.09.2014 16:00
Strzelinianka Strzelin3 - 2Sokół Marcinkowice20.09.2014 16:00
Polonia Środa Śląska2 - 2Falko Rzeplin20.09.2014 16:00

Kolejka 8 27.09 - 28.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków3 - 2Falko Rzeplin27.09.2014 16:00
Sokół Marcinkowice2 - 1Polonia Środa Śląska27.09.2014 16:00
KS Łozina3 - 0Strzelinianka Strzelin27.09.2014 16:00
Wiwa Goszcz1 - 2Wratislavia Wrocław27.09.2014 16:00
Bór Oborniki Śląskie5 - 0Piast Żerniki (Wrocław)28.09.2014 12:00
Dolpasz Skokowa1 - 5Pogoń Oleśnica28.09.2014 16:00
Zjednoczeni Łowęcice0 - 0Polonia Jaszowice28.09.2014 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)0 - 1Czarni Kondratowice27.09.2014 16:00
GKS Mirków/Długołęka3 - 1Burza Chwalibożyce27.09.2014 16:00

Kolejka 9 01.10 - 01.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Burza Chwalibożyce6 - 2Orzeł Sadków01.10.2014 16:00
Czarni Kondratowice3 - 2GKS Mirków/Długołęka01.10.2014 16:00
Polonia Jaszowice2 - 1Orzeł Pawłowice (Wrocław)01.10.2014 16:00
Pogoń Oleśnica3 - 0Zjednoczeni Łowęcice01.10.2014 16:00
Piast Żerniki (Wrocław)5 - 6Dolpasz Skokowa01.10.2014 16:00
Wratislavia Wrocław0 - 1Bór Oborniki Śląskie01.10.2014 16:00
Strzelinianka Strzelin1 - 1Wiwa Goszcz01.10.2014 16:00
Polonia Środa Śląska0 - 0KS Łozina01.10.2014 16:00
Falko Rzeplin2 - 2Sokół Marcinkowice01.10.2014 16:00

Kolejka 10 04.10 - 05.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków1 - 0Sokół Marcinkowice04.10.2014 15:00
KS Łozina0 - 0Falko Rzeplin04.10.2014 15:00
Wiwa Goszcz5 - 1Polonia Środa Śląska04.10.2014 15:00
Bór Oborniki Śląskie1 - 2Strzelinianka Strzelin04.10.2014 15:00
Dolpasz Skokowa0 - 2Wratislavia Wrocław05.10.2014 15:00
Zjednoczeni Łowęcice1 - 1Piast Żerniki (Wrocław)05.10.2014 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)2 - 5Pogoń Oleśnica04.10.2014 15:00
GKS Mirków/Długołęka4 - 1Polonia Jaszowice04.10.2014 15:00
Burza Chwalibożyce2 - 1Czarni Kondratowice05.10.2014 15:00

Kolejka 11 11.10 - 12.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Czarni Kondratowice2 - 4Orzeł Sadków12.10.2014 15:00
Polonia Jaszowice2 - 2Burza Chwalibożyce11.10.2014 15:00
Pogoń Oleśnica1 - 0GKS Mirków/Długołęka11.10.2014 15:00
Piast Żerniki (Wrocław)3 - 0Orzeł Pawłowice (Wrocław)12.10.2014 13:00
Wratislavia Wrocław2 - 3Zjednoczeni Łowęcice11.10.2014 15:00
Strzelinianka Strzelin1 - 0Dolpasz Skokowa11.10.2014 15:00
Polonia Środa Śląska1 - 0Bór Oborniki Śląskie11.10.2014 15:00
Falko Rzeplin3 - 3Wiwa Goszcz11.10.2014 15:00
Sokół Marcinkowice0 - 2KS Łozina11.10.2014 15:00

Kolejka 12 18.10 - 19.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków2 - 2KS Łozina18.10.2014 15:00
Wiwa Goszcz4 - 4Sokół Marcinkowice18.10.2014 15:00
Bór Oborniki Śląskie1 - 1Falko Rzeplin18.10.2014 15:00
Dolpasz Skokowa1 - 4Polonia Środa Śląska19.10.2014 14:00
Zjednoczeni Łowęcice1 - 2Strzelinianka Strzelin19.10.2014 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)1 - 4Wratislavia Wrocław18.10.2014 15:30
GKS Mirków/Długołęka6 - 2Piast Żerniki (Wrocław)18.10.2014 15:00
Burza Chwalibożyce1 - 4Pogoń Oleśnica18.10.2014 15:00
Czarni Kondratowice2 - 0Polonia Jaszowice19.10.2014 15:00

Kolejka 13 25.10 - 26.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Polonia Jaszowice1 - 3Orzeł Sadków26.10.2014 16:00
Pogoń Oleśnica1 - 1Czarni Kondratowice25.10.2014 15:00
Piast Żerniki (Wrocław)3 - 1Burza Chwalibożyce26.10.2014 14:00
Wratislavia Wrocław2 - 2GKS Mirków/Długołęka25.10.2014 15:00
Strzelinianka Strzelin2 - 3Orzeł Pawłowice (Wrocław)25.10.2014 15:00
Polonia Środa Śląska3 - 1Zjednoczeni Łowęcice25.10.2014 14:00
Falko Rzeplin6 - 0Dolpasz Skokowa25.10.2014 15:00
Sokół Marcinkowice1 - 0Bór Oborniki Śląskie25.10.2014 13:30
KS Łozina3 - 3Wiwa Goszcz25.10.2014 12:00

Kolejka 14 08.11 - 09.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków1 - 4Wiwa Goszcz08.11.2014 15:00
Bór Oborniki Śląskie3 - 3KS Łozina08.11.2014 15:30
Dolpasz Skokowa4 - 5Sokół Marcinkowice09.11.2014 15:00
Zjednoczeni Łowęcice4 - 0Falko Rzeplin09.11.2014 14:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)0 - 1Polonia Środa Śląska09.11.2014 14:00
GKS Mirków/Długołęka6 - 0Strzelinianka Strzelin08.11.2014 15:00
Burza Chwalibożyce0 - 1Wratislavia Wrocław08.11.2014 15:00
Czarni Kondratowice1 - 4Piast Żerniki (Wrocław)08.11.2014 15:30
Polonia Jaszowice0 - 2Pogoń Oleśnica09.11.2014 15:00

Kolejka 15 11.11 - 11.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Pogoń Oleśnica4 - 0Orzeł Sadków11.11.2014 15:00
Piast Żerniki (Wrocław)2 - 1Polonia Jaszowice11.11.2014 14:00
Wratislavia Wrocław3 - 0Czarni Kondratowice11.11.2014 15:30
Strzelinianka Strzelin1 - 3Burza Chwalibożyce11.11.2014 15:00
Polonia Środa Śląska1 - 1GKS Mirków/Długołęka11.11.2014 14:00
Falko Rzeplin3 - 4Orzeł Pawłowice (Wrocław)02.11.2014 12:00
Sokół Marcinkowice2 - 2Zjednoczeni Łowęcice11.11.2014 14:00
KS Łozina3 - 1Dolpasz Skokowa11.11.2014 16:00
Wiwa Goszcz5 - 0Bór Oborniki Śląskie11.11.2014 16:00

Kolejka 16 15.11 - 16.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków3 - 2Bór Oborniki Śląskie16.11.2014 12:00
Dolpasz Skokowa1 - 4Wiwa Goszcz15.11.2014 15:00
Zjednoczeni Łowęcice0 - 1KS Łozina16.11.2014 14:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)0 - 1Sokół Marcinkowice16.11.2014 12:00
GKS Mirków/Długołęka3 - 2Falko Rzeplin15.11.2014 15:00
Burza Chwalibożyce1 - 1Polonia Środa Śląska16.11.2014 14:00
Czarni Kondratowice1 - 1Strzelinianka Strzelin15.11.2014 16:00
Polonia Jaszowice0 - 5Wratislavia Wrocław16.11.2014 14:00
Pogoń Oleśnica3 - 1Piast Żerniki (Wrocław)16.11.2014 15:00

Kolejka 17 22.11 - 23.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Piast Żerniki (Wrocław)1 - 0Orzeł Sadków22.11.2014 14:00
Wratislavia Wrocław0 - 6Pogoń Oleśnica23.11.2014 14:00
Strzelinianka Strzelin2 - 1Polonia Jaszowice23.11.2014 15:00
Polonia Środa Śląska0 - 0Czarni Kondratowice22.11.2014 14:00
Falko Rzeplin2 - 2Burza Chwalibożyce22.11.2014 14:00
Sokół Marcinkowice1 - 0GKS Mirków/Długołęka23.11.2014 14:00
KS Łozina2 - 1Orzeł Pawłowice (Wrocław)23.11.2014 12:00
Wiwa Goszcz2 - 1Zjednoczeni Łowęcice22.11.2014 15:00
Bór Oborniki Śląskie5 - 0Dolpasz Skokowa23.11.2014 13:00

Kolejka 18 14.03 - 15.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków2 - 3Dolpasz Skokowa14.03.2015 16:00
Bór Oborniki Śląskie1 - 1Zjednoczeni Łowęcice15.03.2015 15:00
Wiwa Goszcz6 - 1Orzeł Pawłowice (Wrocław)14.03.2015 16:00
KS Łozina1 - 0GKS Mirków/Długołęka14.03.2015 16:00
Sokół Marcinkowice1 - 3Burza Chwalibożyce15.03.2015 15:00
Falko Rzeplin1 - 0Czarni Kondratowice14.03.2015 16:00
Polonia Środa Śląska4 - 3Polonia Jaszowice14.03.2015 16:00
Strzelinianka Strzelin0 - 1Pogoń Oleśnica15.03.2015 16:00
Wratislavia Wrocław2 - 0Piast Żerniki (Wrocław)14.03.2015 16:00

Kolejka 19 21.03 - 22.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Sokół Marcinkowice2 - 0Czarni Kondratowice22.03.2015 16:00
Wratislavia Wrocław4 - 0Orzeł Sadków21.03.2015 16:00
Piast Żerniki (Wrocław)1 - 2Strzelinianka Strzelin21.03.2015 15:00
Pogoń Oleśnica3 - 0Polonia Środa Śląska21.03.2015 16:00
Polonia Jaszowice3 - 0Falko Rzeplin21.03.2015 16:00
Burza Chwalibożyce0 - 1KS Łozina22.03.2015 16:00
GKS Mirków/Długołęka2 - 0Wiwa Goszcz21.03.2015 16:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)2 - 1Bór Oborniki Śląskie21.03.2015 16:00
Zjednoczeni Łowęcice2 - 2Dolpasz Skokowa22.03.2015 15:00

Kolejka 20 28.03 - 29.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków0 - 5Zjednoczeni Łowęcice28.03.2015 16:00
Dolpasz Skokowa2 - 0Orzeł Pawłowice (Wrocław)29.03.2015 15:00
Bór Oborniki Śląskie0 - 0GKS Mirków/Długołęka29.03.2015 14:00
Wiwa Goszcz3 - 1Burza Chwalibożyce28.03.2015 16:00
KS Łozina1 - 1Czarni Kondratowice28.03.2015 16:00
Sokół Marcinkowice1 - 2Polonia Jaszowice29.03.2015 15:00
Falko Rzeplin1 - 4Pogoń Oleśnica28.03.2015 16:00
Polonia Środa Śląska0 - 2Piast Żerniki (Wrocław)28.03.2015 16:00
Strzelinianka Strzelin3 - 1Wratislavia Wrocław29.03.2015 16:00

Kolejka 21 04.04 - 04.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Strzelinianka Strzelin2 - 0Orzeł Sadków04.04.2015 12:00
Wratislavia Wrocław4 - 2Polonia Środa Śląska04.04.2015 15:00
Piast Żerniki (Wrocław)1 - 1Falko Rzeplin04.04.2015 14:00
Pogoń Oleśnica7 - 0Sokół Marcinkowice04.04.2015 16:00
Polonia Jaszowice1 - 1KS Łozina02.04.2015 17:00
Czarni Kondratowice1 - 1Wiwa Goszcz04.04.2015 15:00
Burza Chwalibożyce4 - 1Bór Oborniki Śląskie04.04.2015 15:00
GKS Mirków/Długołęka0 - 4Dolpasz Skokowa20.05.2015 18:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)2 - 0Zjednoczeni Łowęcice04.04.2015 14:00

Kolejka 22 11.04 - 12.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków4 - 1Orzeł Pawłowice (Wrocław)11.04.2015 16:00
Zjednoczeni Łowęcice1 - 1GKS Mirków/Długołęka12.04.2015 14:00
Dolpasz Skokowa0 - 1Burza Chwalibożyce12.04.2015 15:00
Bór Oborniki Śląskie2 - 0Czarni Kondratowice12.04.2015 14:00
Wiwa Goszcz3 - 1Polonia Jaszowice11.04.2015 15:00
KS Łozina0 - 2Pogoń Oleśnica11.04.2015 15:00
Sokół Marcinkowice0 - 0Piast Żerniki (Wrocław)12.04.2015 15:00
Falko Rzeplin2 - 2Wratislavia Wrocław11.04.2015 15:00
Polonia Środa Śląska2 - 2Strzelinianka Strzelin11.04.2015 16:00

Kolejka 23 18.04 - 19.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Polonia Środa Śląska1 - 1Orzeł Sadków18.04.2015 17:00
Strzelinianka Strzelin2 - 0Falko Rzeplin18.04.2015 17:00
Wratislavia Wrocław0 - 1Sokół Marcinkowice19.04.2015 14:00
Piast Żerniki (Wrocław)2 - 0KS Łozina18.04.2015 16:00
Pogoń Oleśnica0 - 0Wiwa Goszcz18.04.2015 16:00
Polonia Jaszowice0 - 0Bór Oborniki Śląskie18.04.2015 15:00
Czarni Kondratowice1 - 0Dolpasz Skokowa19.04.2015 11:00
Burza Chwalibożyce3 - 1Zjednoczeni Łowęcice19.04.2015 15:00
GKS Mirków/Długołęka0 - 0Orzeł Pawłowice (Wrocław)18.04.2015 16:00

Kolejka 24 25.04 - 26.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków2 - 2GKS Mirków/Długołęka25.04.2015 16:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)0 - 3Burza Chwalibożyce25.04.2015 16:00
Zjednoczeni Łowęcice1 - 2Czarni Kondratowice26.04.2015 14:00
Dolpasz Skokowa0 - 1Polonia Jaszowice26.04.2015 15:00
Bór Oborniki Śląskie1 - 2Pogoń Oleśnica25.04.2015 16:00
Wiwa Goszcz2 - 1Piast Żerniki (Wrocław)25.04.2015 15:00
KS Łozina2 - 1Wratislavia Wrocław26.04.2015 11:00
Sokół Marcinkowice1 - 0Strzelinianka Strzelin26.04.2015 16:00
Falko Rzeplin1 - 1Polonia Środa Śląska25.04.2015 15:00

Kolejka 25 02.05 - 03.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Falko Rzeplin1 - 4Orzeł Sadków02.05.2015 15:00
Polonia Środa Śląska1 - 1Sokół Marcinkowice02.05.2015 17:00
Strzelinianka Strzelin0 - 4KS Łozina02.05.2015 17:00
Wratislavia Wrocław2 - 1Wiwa Goszcz02.05.2015 17:00
Piast Żerniki (Wrocław)2 - 1Bór Oborniki Śląskie01.05.2015 13:00
Pogoń Oleśnica1 - 2Dolpasz Skokowa01.05.2015 12:00
Polonia Jaszowice1 - 1Zjednoczeni Łowęcice03.05.2015 17:00
Czarni Kondratowice1 - 0Orzeł Pawłowice (Wrocław)02.05.2015 15:00
Burza Chwalibożyce1 - 1GKS Mirków/Długołęka03.05.2015 15:00

Kolejka 26 09.05 - 10.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków5 - 0Burza Chwalibożyce09.05.2015 16:00
GKS Mirków/Długołęka1 - 1Czarni Kondratowice09.05.2015 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)2 - 3Polonia Jaszowice10.05.2015 17:00
Zjednoczeni Łowęcice3 - 3Pogoń Oleśnica08.05.2015 17:00
Dolpasz Skokowa2 - 0Piast Żerniki (Wrocław)10.05.2015 16:00
Bór Oborniki Śląskie2 - 3Wratislavia Wrocław10.05.2015 14:00
Wiwa Goszcz3 - 1Strzelinianka Strzelin09.05.2015 15:00
KS Łozina4 - 1Polonia Środa Śląska09.05.2015 15:00
Sokół Marcinkowice0 - 3Falko Rzeplin09.05.2015 17:00

Kolejka 27 16.05 - 17.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Sokół Marcinkowice0 - 3Orzeł Sadków16.05.2015 17:00
Falko Rzeplin1 - 4KS Łozina16.05.2015 15:00
Polonia Środa Śląska0 - 0Wiwa Goszcz16.05.2015 17:00
Strzelinianka Strzelin1 - 0Bór Oborniki Śląskie16.05.2015 17:00
Wratislavia Wrocław4 - 1Dolpasz Skokowa16.05.2015 15:00
Piast Żerniki (Wrocław)1 - 0Zjednoczeni Łowęcice16.05.2015 16:00
Pogoń Oleśnica6 - 0Orzeł Pawłowice (Wrocław)15.05.2015 18:00
Polonia Jaszowice3 - 2GKS Mirków/Długołęka15.05.2015 18:30
Czarni Kondratowice3 - 2Burza Chwalibożyce17.05.2015 11:00

Kolejka 28 23.05 - 24.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków2 - 0Czarni Kondratowice23.05.2015 17:00
Burza Chwalibożyce3 - 2Polonia Jaszowice24.05.2015 15:00
GKS Mirków/Długołęka1 - 2Pogoń Oleśnica23.05.2015 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)0 - 2Piast Żerniki (Wrocław)23.05.2015 17:00
Zjednoczeni Łowęcice1 - 3Wratislavia Wrocław24.05.2015 16:00
Dolpasz Skokowa4 - 1Strzelinianka Strzelin24.05.2015 16:00
Bór Oborniki Śląskie0 - 2Polonia Środa Śląska24.05.2015 16:00
Wiwa Goszcz5 - 4Falko Rzeplin23.05.2015 15:00
KS Łozina7 - 1Sokół Marcinkowice23.05.2015 15:00

Kolejka 29 27.05 - 27.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
KS Łozina2 - 1Orzeł Sadków27.05.2015 18:00
Sokół Marcinkowice1 - 0Wiwa Goszcz27.05.2015 18:00
Falko Rzeplin0 - 2Bór Oborniki Śląskie27.05.2015 18:00
Polonia Środa Śląska0 - 0Dolpasz Skokowa27.05.2015 18:00
Strzelinianka Strzelin1 - 1Zjednoczeni Łowęcice27.05.2015 18:00
Wratislavia Wrocław6 - 0Orzeł Pawłowice (Wrocław)27.05.2015 18:00
Piast Żerniki (Wrocław)0 - 2GKS Mirków/Długołęka27.05.2015 18:00
Pogoń Oleśnica0 - 1Burza Chwalibożyce27.05.2015 18:00
Polonia Jaszowice5 - 3Czarni Kondratowice27.05.2015 18:00

Kolejka 30 30.05 - 31.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków3 - 5Polonia Jaszowice29.05.2015 18:00
Czarni Kondratowice0 - 3Pogoń Oleśnica31.05.2015 11:00
Burza Chwalibożyce0 - 2Piast Żerniki (Wrocław)31.05.2015 15:00
GKS Mirków/Długołęka1 - 2Wratislavia Wrocław30.05.2015 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław)1 - 1Strzelinianka Strzelin31.05.2015 17:00
Zjednoczeni Łowęcice3 - 1Polonia Środa Śląska31.05.2015 17:00
Dolpasz Skokowa - Falko Rzeplin30.05.2015 11:00
Bór Oborniki Śląskie2 - 0Sokół Marcinkowice31.05.2015 17:00
Wiwa Goszcz0 - 2KS Łozina30.05.2015 17:00

Kolejka 31 04.06 - 04.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Wiwa Goszcz - Orzeł Sadków04.06.2015 15:00
KS Łozina2 - 0Bór Oborniki Śląskie04.06.2015 12:00
Sokół Marcinkowice1 - 0Dolpasz Skokowa04.06.2015 17:00
Falko Rzeplin4 - 1Zjednoczeni Łowęcice04.06.2015 17:00
Polonia Środa Śląska2 - 0Orzeł Pawłowice (Wrocław)04.06.2015 17:00
Strzelinianka Strzelin2 - 3GKS Mirków/Długołęka04.06.2015 17:00
Wratislavia Wrocław1 - 0Burza Chwalibożyce04.06.2015 17:00
Piast Żerniki (Wrocław)0 - 1Czarni Kondratowice04.06.2015 17:00
Pogoń Oleśnica4 - 0Polonia Jaszowice03.06.2015 18:00

Kolejka 32 06.06 - 07.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków - Pogoń Oleśnica06.06.2015 17:00
Polonia Jaszowice - Piast Żerniki (Wrocław)07.06.2015 17:00
Czarni Kondratowice - Wratislavia Wrocław07.06.2015 11:00
Burza Chwalibożyce - Strzelinianka Strzelin06.06.2015 16:00
GKS Mirków/Długołęka - Polonia Środa Śląska07.06.2015 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - Falko Rzeplin07.06.2015 15:00
Zjednoczeni Łowęcice - Sokół Marcinkowice07.06.2015 15:00
Dolpasz Skokowa - KS Łozina07.06.2015 16:00
Bór Oborniki Śląskie - Wiwa Goszcz07.06.2015 15:00

Kolejka 33 13.06 - 13.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Bór Oborniki Śląskie - Orzeł Sadków
Wiwa Goszcz - Dolpasz Skokowa
KS Łozina - Zjednoczeni Łowęcice
Sokół Marcinkowice - Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Falko Rzeplin - GKS Mirków/Długołęka
Polonia Środa Śląska - Burza Chwalibożyce
Strzelinianka Strzelin - Czarni Kondratowice
Wratislavia Wrocław - Polonia Jaszowice
Piast Żerniki (Wrocław) - Pogoń Oleśnica

Kolejka 34 20.06 - 20.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Sadków - Piast Żerniki (Wrocław)
Pogoń Oleśnica - Wratislavia Wrocław
Polonia Jaszowice - Strzelinianka Strzelin
Czarni Kondratowice - Polonia Środa Śląska
Burza Chwalibożyce - Falko Rzeplin
GKS Mirków/Długołęka - Sokół Marcinkowice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - KS Łozina
Zjednoczeni Łowęcice - Wiwa Goszcz
Dolpasz Skokowa - Bór Oborniki Śląskie