Piłka nożna – B-klasa (gr. Wrocław IX)

Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
# Nazwa M Pkt Z R P B M Z R P B M Z R P B M Pkt Z R P B
1Olimpia Oleśnica1542140148-12770022-5870126-7
2LZS Bystre1530100549-32860228-15740321-17131004-1
3KS Dobroszów 163093460-40842224-22851236-18100011-4
4Sokół Sokołowice 152992453-31760125-14832328-17
5Widawa Stradomia162783558-41851231-10832327-31
6Perła Węgrów 162682656-39852137-14830519-25
7Piast Dobrzeń 152271747-32751131-8820616-24
8 Dąb II Dobroszyce 151853737-41842231-2171156-20
9WKS Lipka141752735-40840422-22612313-18131007-1
10KS Poniatowice151752836-53730421-24822415-29100011-7
11WKS Miłowice1612401223-50830512-19810711-31
12Grom Siekierowice 1611321126-65822414-25810712-40
13Borowianka Borowa169301334-86810720-45820614-41

12345678910111213
1Olimpia Oleśnica--1-03-12-0-4-13-14-0-5-2-
2LZS Bystre0-1--5-42-17-32-12-3-5-05-2-
3KS Dobroszów 0-61-45-52-25-12-14-1--5-2--
4Sokół Sokołowice 4-22-14-1--7-4--1-35-2-2-1
5Widawa Stradomia1-2--3-23-4-5-02-27-0-2-08-0
6Perła Węgrów -5-14-44-3--2-2-6-28-01-27-0
7Piast Dobrzeń 0-3-1-0-3-34-03-0---11-29-0
8 Dąb II Dobroszyce ---2-23-53-41-06-32-2-8-26-3
9WKS Lipka-3-22-40-5-5-3--7-10-34-01-4
10KS Poniatowice0-62-53-5-8-1-2-1--2-1-4-5
11WKS Miłowice0-20-20-5-3-6-3-00-12-1-4-2-
12Grom Siekierowice --1-82-5-1-60-1-3-31-12-04-1
13Borowianka Borowa2-44-63-90-64-5-2-6--1-64-3-

Kolejka 1 24.08 - 24.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
KS Poniatowice4 - 5Borowianka Borowa24.08.2014 14:00
Widawa Stradomia5 - 0 Dąb II Dobroszyce 24.08.2014 14:00
Sokół Sokołowice 4 - 1KS Dobroszów 24.08.2014 14:00
Piast Dobrzeń 11 - 2Grom Siekierowice 24.08.2014 14:00
Perła Węgrów 5 - 1LZS Bystre24.08.2014 14:00
WKS Miłowice2 - 1WKS Lipka24.08.2014 14:00

Kolejka 2 31.08 - 31.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
LZS Bystre5 - 0WKS Miłowice31.08.2014 11:00
Grom Siekierowice 1 - 6Perła Węgrów 31.08.2014 14:00
KS Dobroszów 2 - 1Piast Dobrzeń 31.08.2014 14:00
Dąb II Dobroszyce 2 - 2Sokół Sokołowice 31.08.2014 14:00
Borowianka Borowa4 - 5Widawa Stradomia31.08.2014 14:00
Olimpia Oleśnica4 - 0KS Poniatowice31.08.2014 14:00

Kolejka 3 07.09 - 07.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Widawa Stradomia1 - 2Olimpia Oleśnica07.09.2014 14:00
Sokół Sokołowice 2 - 1Borowianka Borowa07.09.2014 14:00
Piast Dobrzeń 3 - 0 Dąb II Dobroszyce 07.09.2014 14:00
Perła Węgrów 4 - 4KS Dobroszów 07.09.2014 14:00
WKS Miłowice4 - 2Grom Siekierowice 07.09.2014 14:00
WKS Lipka3 - 2LZS Bystre07.09.2014 11:00

Kolejka 4 14.09 - 14.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Grom Siekierowice 3 - 3WKS Lipka14.09.2014 14:00
KS Dobroszów 5 - 2WKS Miłowice14.09.2014 11:00
Dąb II Dobroszyce 3 - 4Perła Węgrów 14.09.2014 14:00
Borowianka Borowa2 - 6Piast Dobrzeń 14.09.2014 14:00
Olimpia Oleśnica1 - 0Sokół Sokołowice 14.09.2014 14:00
KS Poniatowice8 - 1Widawa Stradomia14.09.2014 14:00

Kolejka 5 21.09 - 21.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Sokół Sokołowice 1 - 3KS Poniatowice21.09.2014 14:00
Piast Dobrzeń 0 - 3Olimpia Oleśnica21.09.2014 14:00
Perła Węgrów 7 - 0Borowianka Borowa21.09.2014 14:00
WKS Miłowice0 - 1 Dąb II Dobroszyce 21.09.2014 14:00
WKS Lipka2 - 4KS Dobroszów 21.09.2014 11:00
LZS Bystre5 - 2Grom Siekierowice 21.09.2014 11:00

Kolejka 6 28.09 - 28.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
KS Dobroszów 1 - 4LZS Bystre28.09.2014 11:00
Dąb II Dobroszyce 6 - 3WKS Lipka28.09.2014 14:00
Borowianka Borowa4 - 3WKS Miłowice28.09.2014 14:00
Olimpia Oleśnica2 - 0Perła Węgrów 28.09.2014 14:00
KS Poniatowice2 - 1Piast Dobrzeń 28.09.2014 14:00
Widawa Stradomia3 - 2Sokół Sokołowice 28.09.2014 14:00

Kolejka 7 05.10 - 05.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Piast Dobrzeń 3 - 3Widawa Stradomia05.10.2014 14:00
Perła Węgrów 6 - 2KS Poniatowice05.10.2014 14:00
WKS Miłowice0 - 2Olimpia Oleśnica05.10.2014 14:00
WKS Lipka1 - 4Borowianka Borowa05.10.2014 11:00
LZS Bystre2 - 1 Dąb II Dobroszyce 05.10.2014 11:00
Grom Siekierowice 1 - 8KS Dobroszów 05.10.2014 14:00

Kolejka 8 12.10 - 12.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Dąb II Dobroszyce 8 - 2Grom Siekierowice 12.10.2014 14:00
Borowianka Borowa4 - 6LZS Bystre12.10.2014 14:00
Olimpia Oleśnica3 - 1WKS Lipka12.10.2014 14:00
KS Poniatowice2 - 1WKS Miłowice12.10.2014 14:00
Widawa Stradomia3 - 4Perła Węgrów 12.10.2014 14:00
Sokół Sokołowice 7 - 4Piast Dobrzeń 12.10.2014 14:00

Kolejka 9 19.10 - 19.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Perła Węgrów 4 - 3Sokół Sokołowice 19.10.2014 14:00
WKS Miłowice3 - 6Widawa Stradomia19.10.2014 14:00
WKS Lipka7 - 1KS Poniatowice19.10.2014 11:00
LZS Bystre0 - 1Olimpia Oleśnica19.10.2014 11:00
Grom Siekierowice 4 - 1Borowianka Borowa19.10.2014 14:00
KS Dobroszów 4 - 1 Dąb II Dobroszyce 19.10.2014 11:00

Kolejka 10 26.10 - 26.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Borowianka Borowa3 - 9KS Dobroszów 26.10.2014 15:00
Olimpia Oleśnica5 - 2Grom Siekierowice 26.10.2014 15:00
KS Poniatowice2 - 5LZS Bystre26.10.2014 15:00
Widawa Stradomia2 - 2WKS Lipka26.10.2014 15:00
Sokół Sokołowice 5 - 2WKS Miłowice26.10.2014 15:00
Piast Dobrzeń 4 - 0Perła Węgrów 26.10.2014 15:00

Kolejka 11 09.11 - 09.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
WKS Miłowice3 - 0Piast Dobrzeń 09.11.2014 15:00
WKS Lipka0 - 5Sokół Sokołowice 09.11.2014 12:00
LZS Bystre5 - 4Widawa Stradomia09.11.2014 12:00
Grom Siekierowice 1 - 1KS Poniatowice09.11.2014 15:00
KS Dobroszów 0 - 6Olimpia Oleśnica09.11.2014 12:00
Dąb II Dobroszyce 6 - 3Borowianka Borowa09.11.2014 15:00

Kolejka 12 11.11 - 11.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Oleśnica4 - 1 Dąb II Dobroszyce 11.11.2014 15:00
KS Poniatowice3 - 5KS Dobroszów 11.11.2014 15:00
Widawa Stradomia2 - 0Grom Siekierowice 11.11.2014 15:00
Sokół Sokołowice 2 - 1LZS Bystre11.11.2014 15:00
Piast Dobrzeń - WKS Lipka11.11.2014 15:00
Perła Węgrów 8 - 0WKS Miłowice11.11.2014 15:00

Kolejka 13 16.11 - 16.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
WKS Lipka5 - 3Perła Węgrów 16.11.2014 12:00
LZS Bystre7 - 3Piast Dobrzeń 16.11.2014 12:00
Grom Siekierowice 2 - 5Sokół Sokołowice 16.11.2014 15:00
KS Dobroszów 2 - 2Widawa Stradomia16.11.2014 12:00
Dąb II Dobroszyce 2 - 2KS Poniatowice16.11.2014 15:00
Borowianka Borowa2 - 4Olimpia Oleśnica16.11.2014 15:00

Kolejka 14 21.03 - 22.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Borowianka Borowa1 - 6KS Poniatowice22.03.2015 15:00
Dąb II Dobroszyce 3 - 5Widawa Stradomia22.03.2015 15:00
KS Dobroszów 5 - 5Sokół Sokołowice 22.03.2015 15:00
Grom Siekierowice 0 - 1Piast Dobrzeń 22.03.2015 15:00
LZS Bystre2 - 1Perła Węgrów 22.03.2015 16:00
WKS Lipka0 - 3WKS Miłowice22.03.2015 15:00

Kolejka 15 28.03 - 29.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
WKS Miłowice0 - 2LZS Bystre29.03.2015 14:00
Perła Węgrów 1 - 2Grom Siekierowice 29.03.2015 14:00
Piast Dobrzeń 1 - 0KS Dobroszów 29.03.2015 14:00
Sokół Sokołowice - Dąb II Dobroszyce 29.03.2015 14:00
Widawa Stradomia8 - 0Borowianka Borowa29.03.2015 14:00
KS Poniatowice0 - 6Olimpia Oleśnica29.03.2015 14:00

Kolejka 16 11.04 - 12.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Oleśnica3 - 1Widawa Stradomia12.04.2015 14:00
Borowianka Borowa0 - 6Sokół Sokołowice 12.04.2015 14:00
Dąb II Dobroszyce 1 - 0Piast Dobrzeń 12.04.2015 14:00
KS Dobroszów 5 - 1Perła Węgrów 12.04.2015 11:00
Grom Siekierowice 2 - 0WKS Miłowice12.04.2015 14:00
LZS Bystre2 - 3WKS Lipka12.04.2015 11:00

Kolejka 17 18.04 - 19.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
WKS Lipka4 - 0Grom Siekierowice 19.04.2015 14:00
WKS Miłowice0 - 5KS Dobroszów 19.04.2015 14:00
Perła Węgrów 2 - 2 Dąb II Dobroszyce 19.04.2015 14:00
Piast Dobrzeń 9 - 0Borowianka Borowa19.04.2015 14:00
Sokół Sokołowice 4 - 2Olimpia Oleśnica19.04.2015 14:00
Widawa Stradomia7 - 0KS Poniatowice19.04.2015 14:00

Kolejka 18 25.04 - 26.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
KS Poniatowice - Sokół Sokołowice
Olimpia Oleśnica - Piast Dobrzeń
Borowianka Borowa - Perła Węgrów
Dąb II Dobroszyce - WKS Miłowice
KS Dobroszów - WKS Lipka
Grom Siekierowice - LZS Bystre

Kolejka 19 02.05 - 03.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
LZS Bystre - KS Dobroszów
WKS Lipka - Dąb II Dobroszyce
WKS Miłowice - Borowianka Borowa
Perła Węgrów - Olimpia Oleśnica
Piast Dobrzeń - KS Poniatowice
Sokół Sokołowice - Widawa Stradomia

Kolejka 20 09.05 - 10.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Widawa Stradomia - Piast Dobrzeń
KS Poniatowice - Perła Węgrów
Olimpia Oleśnica - WKS Miłowice
Borowianka Borowa - WKS Lipka
Dąb II Dobroszyce - LZS Bystre
KS Dobroszów - Grom Siekierowice

Kolejka 21 16.05 - 17.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Grom Siekierowice - Dąb II Dobroszyce
LZS Bystre - Borowianka Borowa
WKS Lipka - Olimpia Oleśnica
WKS Miłowice - KS Poniatowice
Perła Węgrów - Widawa Stradomia
Piast Dobrzeń - Sokół Sokołowice

Kolejka 22 23.05 - 24.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Sokół Sokołowice - Perła Węgrów
Widawa Stradomia - WKS Miłowice
KS Poniatowice - WKS Lipka
Olimpia Oleśnica - LZS Bystre
Borowianka Borowa - Grom Siekierowice
Dąb II Dobroszyce - KS Dobroszów

Kolejka 23 30.05 - 31.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
KS Dobroszów - Borowianka Borowa
Grom Siekierowice - Olimpia Oleśnica
LZS Bystre - KS Poniatowice
WKS Lipka - Widawa Stradomia
WKS Miłowice - Sokół Sokołowice
Perła Węgrów - Piast Dobrzeń

Kolejka 24 06.06 - 07.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Piast Dobrzeń - WKS Miłowice
Sokół Sokołowice - WKS Lipka
Widawa Stradomia - LZS Bystre
KS Poniatowice - Grom Siekierowice
Olimpia Oleśnica - KS Dobroszów
Borowianka Borowa - Dąb II Dobroszyce

Kolejka 25 13.06 - 14.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Dąb II Dobroszyce - Olimpia Oleśnica
KS Dobroszów - KS Poniatowice
Grom Siekierowice - Widawa Stradomia
LZS Bystre - Sokół Sokołowice
WKS Lipka - Piast Dobrzeń
WKS Miłowice - Perła Węgrów

Kolejka 26 20.06 - 21.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Perła Węgrów - WKS Lipka
Piast Dobrzeń - LZS Bystre
Sokół Sokołowice - Grom Siekierowice
Widawa Stradomia - KS Dobroszów
KS Poniatowice - Dąb II Dobroszyce
Olimpia Oleśnica - Borowianka Borowa

*Maslovia Masłów i Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka wycofały się z rozgrywek