Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
# Nazwa M Pkt Z R P B M Z R P B M Z R P B M Pkt Z R P B
1Czarni Jelcz-Laskowice2260193092-2211101047-101192045-12
2Polonia Miłoszyce2246151665-3311100142-111151523-22110101-1
3LZS Solniki Małe 2246151670-381171336-201180334-18110101-1
4Zenit Międzybórz 2240124659-421172229-151152430-27
5Dąb Dobroszyce 223396745-271172229-101124516-17
6Grom Szczodrów2230931039-411143420-211150619-20
7Energetyk Siechnice2327761050-541152430-251224620-29220205-5
8Pogoń Syców 222776931-451161419-181115512-27220205-5
9Huragan Minkowice Oławskie2225741148-501151527-171123621-33
10LZS Zbytowa2324661131-651245322-28112189-37
11Foto-Higiena Błyskawica II Gać2221561131-541135319-231121812-31
12Lotos Gaj Oławski 2214421623-661142518-251100115-41
13Rzemieślnik Oława2213341535-821131721-371103814-45

12345678910111213
1Czarni Jelcz-Laskowice5-21-07-1-4-04-11-15-17-04-26-03-2
2Polonia Miłoszyce1-2-6-31-03-14-08-04-34-14-03-04-1
3LZS Solniki Małe 3-41-12-53-01-53-1-4-22-03-07-17-1
4Zenit Międzybórz 1-44-12-41-0-2-24-13-03-12-24-03-0
5Dąb Dobroszyce 0-00-34-21-01-20-03-1-7-01-04-08-2
6Grom Szczodrów0-35-21-51-40-03-34-20-1-3-13-00-0
7Energetyk Siechnice2-50-33-00-52-21-42-29-06-3-2-03-1
8Pogoń Syców 1-52-01-3-2-02-13-31-00-11-22-14-2
9Huragan Minkowice Oławskie0-3-2-43-51-00-14-10-00-14-04-19-1
10LZS Zbytowa0-51-52-51-12-21-03-21-11-15-23-22-2
11Foto-Higiena Błyskawica II Gać4-42-01-50-01-61-21-02-22-22-23-0-
12Lotos Gaj Oławski -0-11-42-13-32-11-40-11-83-03-02-2
13Rzemieślnik Oława0-102-50-24-51-34-21-32-13-33-01-3-

Kolejka 1 23.08 - 24.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Czarni Jelcz-Laskowice5 - 1Huragan Minkowice Oławskie24.08.2014 19:00
Rzemieślnik Oława1 - 3Dąb Dobroszyce 24.08.2014 13:00
Energetyk Siechnice2 - 0Lotos Gaj Oławski 24.08.2014 17:00
LZS Zbytowa5 - 2Foto-Higiena Błyskawica II Gać24.08.2014 16:00
LZS Solniki Małe 1 - 5Grom Szczodrów24.08.2014 19:00
Polonia Miłoszyce8 - 0Pogoń Syców 24.08.2014 13:00

Kolejka 2 30.08 - 31.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie0 - 0Pogoń Syców 31.08.2014 19:00
Grom Szczodrów5 - 2Polonia Miłoszyce31.08.2014 16:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać0 - 0Zenit Międzybórz 31.08.2014 16:00
Dąb Dobroszyce 0 - 0Energetyk Siechnice31.08.2014 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice3 - 2Rzemieślnik Oława31.08.2014 19:00
LZS Zbytowa3 - 2Lotos Gaj Oławski 31.08.2014 16:00

Kolejka 3 06.09 - 07.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Rzemieślnik Oława3 - 3Huragan Minkowice Oławskie07.09.2014 13:00
Energetyk Siechnice2 - 5Czarni Jelcz-Laskowice06.09.2014 17:00
LZS Zbytowa2 - 2Dąb Dobroszyce 07.09.2014 16:00
Zenit Międzybórz 4 - 0Lotos Gaj Oławski 07.09.2014 18:00
LZS Solniki Małe 3 - 0Foto-Higiena Błyskawica II Gać06.09.2014 19:00
Pogoń Syców 2 - 1Grom Szczodrów07.09.2014 13:00

Kolejka 4 13.09 - 14.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie0 - 1Grom Szczodrów14.09.2014 18:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać2 - 0Polonia Miłoszyce14.09.2014 16:00
Lotos Gaj Oławski 1 - 4LZS Solniki Małe 14.09.2014 16:00
Dąb Dobroszyce 1 - 0Zenit Międzybórz 14.09.2014 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice7 - 0LZS Zbytowa14.09.2014 19:00
Rzemieślnik Oława1 - 3Energetyk Siechnice14.09.2014 13:00

Kolejka 5 20.09 - 21.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Energetyk Siechnice9 - 0Huragan Minkowice Oławskie20.09.2014 17:00
LZS Zbytowa2 - 2Rzemieślnik Oława21.09.2014 16:00
Zenit Międzybórz 1 - 4Czarni Jelcz-Laskowice21.09.2014 16:00
LZS Solniki Małe 3 - 0Dąb Dobroszyce 20.09.2014 18:00
Polonia Miłoszyce3 - 0Lotos Gaj Oławski 21.09.2014 13:00
Pogoń Syców 1 - 2Foto-Higiena Błyskawica II Gać21.09.2014 16:00

Kolejka 6 27.09 - 28.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Foto-Higiena Błyskawica II Gać1 - 2Grom Szczodrów28.09.2014 16:00
Lotos Gaj Oławski 0 - 1Pogoń Syców 28.09.2014 13:00
Dąb Dobroszyce 0 - 3Polonia Miłoszyce28.09.2014 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice1 - 0LZS Solniki Małe 28.09.2014 18:00
Rzemieślnik Oława4 - 5Zenit Międzybórz 28.09.2014 13:00
Energetyk Siechnice6 - 3LZS Zbytowa27.09.2014 17:00

Kolejka 7 04.10 - 05.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
LZS Zbytowa1 - 1Huragan Minkowice Oławskie05.10.2014 16:00
Zenit Międzybórz 2 - 2Energetyk Siechnice04.10.2014 17:00
LZS Solniki Małe 7 - 1Rzemieślnik Oława05.10.2014 16:00
Polonia Miłoszyce1 - 2Czarni Jelcz-Laskowice05.10.2014 13:00
Pogoń Syców 2 - 0Dąb Dobroszyce 04.10.2014 18:00
Grom Szczodrów3 - 0Lotos Gaj Oławski 05.10.2014 16:00

Kolejka 8 11.10 - 12.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie4 - 0Foto-Higiena Błyskawica II Gać12.10.2014 13:00
Dąb Dobroszyce 1 - 2Grom Szczodrów12.10.2014 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice1 - 1Pogoń Syców 12.10.2014 18:00
Rzemieślnik Oława2 - 5Polonia Miłoszyce12.10.2014 13:00
Energetyk Siechnice3 - 0LZS Solniki Małe 12.10.2014 17:00
LZS Zbytowa1 - 1Zenit Międzybórz 12.10.2014 16:00

Kolejka 9 18.10 - 19.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Zenit Międzybórz 3 - 0Huragan Minkowice Oławskie18.10.2014 17:00
LZS Solniki Małe 2 - 0LZS Zbytowa18.10.2014 18:00
Polonia Miłoszyce4 - 0Energetyk Siechnice19.10.2014 13:00
Pogoń Syców 4 - 2Rzemieślnik Oława18.10.2014 18:00
Grom Szczodrów0 - 3Czarni Jelcz-Laskowice19.10.2014 16:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać3 - 0Lotos Gaj Oławski 19.10.2014 16:00

Kolejka 10 25.10 - 26.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie4 - 1Lotos Gaj Oławski 26.10.2014 13:00
Dąb Dobroszyce 1 - 0Foto-Higiena Błyskawica II Gać26.10.2014 14:00
Rzemieślnik Oława4 - 2Grom Szczodrów26.10.2014 13:00
Energetyk Siechnice2 - 2Pogoń Syców 25.10.2014 17:00
LZS Zbytowa1 - 5Polonia Miłoszyce26.10.2014 16:00
Zenit Międzybórz 2 - 4LZS Solniki Małe 26.10.2014 16:00

Kolejka 11 08.11 - 09.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
LZS Solniki Małe 4 - 2Huragan Minkowice Oławskie09.11.2014 16:00
Polonia Miłoszyce6 - 3Zenit Międzybórz 09.11.2014 13:00
Pogoń Syców 0 - 1LZS Zbytowa09.11.2014 16:00
Grom Szczodrów3 - 3Energetyk Siechnice09.11.2014 16:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać4 - 4Czarni Jelcz-Laskowice09.11.2014 13:00
Lotos Gaj Oławski 3 - 3Dąb Dobroszyce 09.11.2014 13:00

Kolejka 12 11.11 - 11.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie1 - 0Dąb Dobroszyce 11.11.2014 13:00
Czarni Jelcz-Laskowice6 - 0Lotos Gaj Oławski 11.11.2014 16:00
Rzemieślnik Oława1 - 3Foto-Higiena Błyskawica II Gać11.11.2014 13:00
LZS Zbytowa1 - 0Grom Szczodrów11.11.2014 16:00
Zenit Międzybórz 4 - 1Pogoń Syców 11.11.2014 16:00
LZS Solniki Małe 1 - 1Polonia Miłoszyce11.11.2014 16:00

Kolejka 13 15.11 - 16.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Polonia Miłoszyce4 - 3Huragan Minkowice Oławskie16.11.2014 13:00
Pogoń Syców 1 - 3LZS Solniki Małe 16.11.2014 16:00
Grom Szczodrów1 - 4Zenit Międzybórz 16.11.2014 16:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać1 - 0Energetyk Siechnice16.11.2014 16:00
Lotos Gaj Oławski 2 - 2Rzemieślnik Oława16.11.2014 13:00
Dąb Dobroszyce 0 - 0Czarni Jelcz-Laskowice16.11.2014 14:00

Kolejka 14 21.03 - 22.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie0 - 3Czarni Jelcz-Laskowice22.03.2015 17:00
Dąb Dobroszyce 8 - 2Rzemieślnik Oława22.03.2015 14:00
Lotos Gaj Oławski 1 - 4Energetyk Siechnice22.03.2015 13:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać2 - 2LZS Zbytowa22.03.2015 13:00
Grom Szczodrów1 - 5LZS Solniki Małe 22.03.2015 13:00
Pogoń Syców 2 - 0Polonia Miłoszyce21.03.2015 16:00

Kolejka 15 28.03 - 29.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Lotos Gaj Oławski 3 - 0LZS Zbytowa29.03.2015 13:00
Pogoń Syców 1 - 0Huragan Minkowice Oławskie28.03.2015 16:00
Polonia Miłoszyce3 - 1Grom Szczodrów29.03.2015 13:00
Zenit Międzybórz 2 - 2Foto-Higiena Błyskawica II Gać29.03.2015 13:00
Energetyk Siechnice2 - 2Dąb Dobroszyce 28.03.2015 18:00
Rzemieślnik Oława0 - 10Czarni Jelcz-Laskowice29.03.2015 13:00

Kolejka 16 11.04 - 12.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie9 - 1Rzemieślnik Oława12.04.2015 13:00
Czarni Jelcz-Laskowice4 - 1Energetyk Siechnice12.04.2015 13:00
Dąb Dobroszyce 7 - 0LZS Zbytowa12.04.2015 14:00
Lotos Gaj Oławski 2 - 1Zenit Międzybórz 12.04.2015 13:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać1 - 5LZS Solniki Małe 12.04.2015 13:00
Grom Szczodrów4 - 2Pogoń Syców 12.04.2015 16:00

Kolejka 17 18.04 - 19.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Grom Szczodrów0 - 1Huragan Minkowice Oławskie19.04.2015 13:00
Polonia Miłoszyce4 - 0Foto-Higiena Błyskawica II Gać19.04.2015 13:00
LZS Solniki Małe 7 - 1Lotos Gaj Oławski 19.04.2015 18:00
Zenit Międzybórz 1 - 0Dąb Dobroszyce 19.04.2015 13:00
LZS Zbytowa0 - 5Czarni Jelcz-Laskowice19.04.2015 13:00
Energetyk Siechnice3 - 1Rzemieślnik Oława18.04.2015 18:00

Kolejka 18 25.04 - 26.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie4 - 1Energetyk Siechnice25.04.2015 17:00
Rzemieślnik Oława3 - 0LZS Zbytowa26.04.2015 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice7 - 1Zenit Międzybórz 26.04.2015 13:00
Dąb Dobroszyce 4 - 2LZS Solniki Małe 26.04.2015 14:00
Lotos Gaj Oławski 0 - 1Polonia Miłoszyce26.04.2015 13:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać2 - 2Pogoń Syców 26.04.2015 16:00

Kolejka 19 02.05 - 03.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Grom Szczodrów3 - 1Foto-Higiena Błyskawica II Gać03.05.2015 16:00
Pogoń Syców 2 - 1Lotos Gaj Oławski 02.05.2015 18:00
Polonia Miłoszyce1 - 0Dąb Dobroszyce 03.05.2015 13:00
LZS Solniki Małe 3 - 4Czarni Jelcz-Laskowice01.05.2015 18:00
Zenit Międzybórz 3 - 0Rzemieślnik Oława03.05.2015 17:00
LZS Zbytowa3 - 2Energetyk Siechnice03.05.2015 13:00

Kolejka 20 09.05 - 10.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie0 - 1LZS Zbytowa09.05.2015 18:00
Energetyk Siechnice0 - 5Zenit Międzybórz 09.05.2015 18:00
Rzemieślnik Oława0 - 2LZS Solniki Małe 10.05.2015 13:00
Czarni Jelcz-Laskowice5 - 2Polonia Miłoszyce09.05.2015 19:00
Dąb Dobroszyce 3 - 1Pogoń Syców 10.05.2015 14:00
Lotos Gaj Oławski 2 - 1Grom Szczodrów10.05.2015 13:00

Kolejka 21 16.05 - 17.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Foto-Higiena Błyskawica II Gać2 - 2Huragan Minkowice Oławskie17.05.2015 16:00
Grom Szczodrów0 - 0Dąb Dobroszyce 17.05.2015 13:00
Pogoń Syców 1 - 5Czarni Jelcz-Laskowice17.05.2015 18:00
Polonia Miłoszyce4 - 1Rzemieślnik Oława17.05.2015 13:00
LZS Solniki Małe 3 - 1Energetyk Siechnice17.05.2015 18:00
Zenit Międzybórz 3 - 1LZS Zbytowa17.05.2015 13:00

Kolejka 22 23.05 - 24.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie3 - 5Zenit Międzybórz 23.05.2015 18:00
LZS Zbytowa2 - 5LZS Solniki Małe 24.05.2015 13:00
Energetyk Siechnice0 - 3Polonia Miłoszyce23.05.2015 19:00
Rzemieślnik Oława2 - 1Pogoń Syców 23.05.2015 18:00
Czarni Jelcz-Laskowice4 - 0Grom Szczodrów24.05.2015 19:00
Lotos Gaj Oławski 3 - 0Foto-Higiena Błyskawica II Gać24.05.2015 13:00

Kolejka 23 30.05 - 31.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Lotos Gaj Oławski 1 - 8Huragan Minkowice Oławskie31.05.2015 18:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać1 - 6Dąb Dobroszyce 31.05.2015 16:00
Grom Szczodrów0 - 0Rzemieślnik Oława31.05.2015 13:00
Pogoń Syców 3 - 3Energetyk Siechnice30.05.2015 19:00
Polonia Miłoszyce4 - 1LZS Zbytowa31.05.2015 13:00
LZS Solniki Małe 2 - 5Zenit Międzybórz 30.05.2015 19:00

Kolejka 24 04.06 - 04.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie2 - 4LZS Solniki Małe 04.06.2015 19:00
Zenit Międzybórz 4 - 1Polonia Miłoszyce04.06.2015 19:00
LZS Zbytowa1 - 1Pogoń Syców 04.06.2015 19:00
Energetyk Siechnice1 - 4Grom Szczodrów04.06.2015 13:00
Czarni Jelcz-Laskowice4 - 2Foto-Higiena Błyskawica II Gać04.06.2015 19:00
Dąb Dobroszyce 4 - 0Lotos Gaj Oławski 04.06.2015 14:00

Kolejka 25 06.06 - 07.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Dąb Dobroszyce - Huragan Minkowice Oławskie07.06.2015 13:00
Lotos Gaj Oławski - Czarni Jelcz-Laskowice07.06.2015 13:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać - Rzemieślnik Oława07.06.2015 13:00
Grom Szczodrów - LZS Zbytowa07.06.2015 13:00
Pogoń Syców - Zenit Międzybórz 07.06.2015 13:00
Polonia Miłoszyce - LZS Solniki Małe 07.06.2015 13:00

Kolejka 26 13.06 - 14.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Huragan Minkowice Oławskie - Polonia Miłoszyce
LZS Solniki Małe - Pogoń Syców
Zenit Międzybórz - Grom Szczodrów
Energetyk Siechnice - Foto-Higiena Błyskawica II Gać
Rzemieślnik Oława - Lotos Gaj Oławski
Czarni Jelcz-Laskowice - Dąb Dobroszyce
Wyświetl pełną wersję strony