Piłka nożna – IV liga (gr. dolnośląska)

Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
# Nazwa M Pkt Z R P B M Z R P B M Z R P B M Pkt Z R P B
1Miedź II Legnica26702240114-2113121060-913103054-12
2KS Polkowice2662202481-2913111143-121391338-17
3Orkan Szczedrzykowice2645136745-251372422-121364323-13
4Sokół Wielka Lipa2544135752-291374222-121261530-17
5BKS Bobrzanie Bolesławiec2642126849-461382328-211344521-25
6LZS Stary Śleszów2641125949-471381429-211344520-26
7Orzeł Ząbkowice Śląskie26371141152-461353530-291361622-17462026-6
8Olimpia Kowary25371211230-411260614-191361616-22341113-3
9Granica Bogatynia2637107940-491364325-181343615-31341113-3
10Zjednoczeni Żarów2631941343-581333716-291361627-29
11GKS Kobierzyce2530861142-471261528-241325614-23
12AKS Strzegom2628771229-371125413-171552816-20
13Widawa Bierutów2627761329-461334613-171342716-29
14Włókniarz Mirsk2626821630-601452714-301230916-30
15Nysa Zgorzelec2616371621-571424811-311213810-26
16Chojnowianka Chojnów257142020-881301128-491213812-39

12345678910111213141516
1Miedź II Legnica4-0-3-04-05-13-13-19-06-12-23-16-05-2-7-0
2KS Polkowice-1-15-12-35-2-2-05-15-13-12-03-22-02-06-0
3Orkan Szczedrzykowice0-02-1-0-2-1-02-31-01-42-02-01-24-00-06-0
4Sokół Wielka Lipa1-2-0-11-11-12-02-13-02-12-23-0-3-22-10-0
5BKS Bobrzanie Bolesławiec1-50-10-02-54-24-0-1-13-25-11-02-13-22-1-
6LZS Stary Śleszów3-5-2-12-13-20-11-0-1-40-00-33-04-05-05-4
7Orzeł Ząbkowice Śląskie2-42-62-20-45-00-13-23-11-23-22-24-0--3-3
8Olimpia Kowary0-40-30-2-2-0-1-0-3-11-00-30-33-03-11-2
9Granica Bogatynia-2-3-3-21-12-32-00-02-42-21-04-12-01-13-1
10Zjednoczeni Żarów0-30-40-30-2-2-21-42-32-1-1-11-23-21-13-1
11GKS Kobierzyce1-63-23-20-0-3-11-37-02-32-31-22-1-3-1-
12AKS Strzegom3-31-10-41-02-20-02-20-21-2-0-1---3-0
13Widawa Bierutów1-10-21-10-20-02-0-0-22-20-2-2-30-24-01-0
14Włókniarz Mirsk0-71-52-00-21-51-10-30-11-21-02-11-01-13-2-
15Nysa Zgorzelec0-91-41-4-3-11-40-10-10-02-20-01-00-11-31-1
16Chojnowianka Chojnów0-51-61-21-111-40-20-7-1-2-1-20-12-20-30-2

Kolejka 1 16.08 - 17.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Zjednoczeni Żarów2 - 3Olimpia Kowary17.08.2014 17:00
Włókniarz Mirsk1 - 5BKS Bobrzanie Bolesławiec16.08.2014 17:00
Widawa Bierutów1 - 0Chojnowianka Chojnów17.08.2014 17:00
Nysa Zgorzelec0 - 0GKS Kobierzyce16.08.2014 17:00
KS Polkowice2 - 0AKS Strzegom16.08.2014 17:00
Orkan Szczedrzykowice1 - 0Orzeł Ząbkowice Śląskie17.08.2014 17:00
Granica Bogatynia3 - 2Sokół Wielka Lipa16.08.2014 17:00
LZS Stary Śleszów3 - 5Miedź II Legnica16.08.2014 16:00

Kolejka 2 23.08 - 24.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Sokół Wielka Lipa1 - 1LZS Stary Śleszów23.08.2014 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie3 - 1Granica Bogatynia23.08.2014 17:00
AKS Strzegom0 - 4Orkan Szczedrzykowice23.08.2014 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec2 - 1Widawa Bierutów23.08.2014 17:00
Zjednoczeni Żarów3 - 2Włókniarz Mirsk24.08.2014 17:00
Miedź II Legnica3 - 1Olimpia Kowary24.08.2014 11:00
KS Polkowice3 - 1GKS Kobierzyce23.08.2014 17:00
Nysa Zgorzelec1 - 1Chojnowianka Chojnów23.08.2014 17:00

Kolejka 3 27.08 - 27.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Włókniarz Mirsk0 - 1Olimpia Kowary27.08.2014 17:00
Widawa Bierutów0 - 2Zjednoczeni Żarów27.08.2014 17:00
Nysa Zgorzelec3 - 1BKS Bobrzanie Bolesławiec27.08.2014 17:30
KS Polkowice6 - 0Chojnowianka Chojnów27.08.2014 17:00
Orkan Szczedrzykowice2 - 0GKS Kobierzyce27.08.2014 17:30
Granica Bogatynia1 - 0AKS Strzegom27.08.2014 17:00
LZS Stary Śleszów0 - 1Orzeł Ząbkowice Śląskie27.08.2014 17:00
Miedź II Legnica3 - 0Sokół Wielka Lipa27.08.2014 17:00

Kolejka 4 30.08 - 31.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orzeł Ząbkowice Śląskie2 - 4Miedź II Legnica30.08.2014 16:00
AKS Strzegom0 - 0LZS Stary Śleszów30.08.2014 17:00
GKS Kobierzyce2 - 3Granica Bogatynia30.08.2014 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec0 - 1KS Polkowice30.08.2014 17:00
Zjednoczeni Żarów1 - 1Nysa Zgorzelec31.08.2014 17:00
Włókniarz Mirsk1 - 1Widawa Bierutów30.08.2014 17:00
Sokół Wielka Lipa2 - 1Olimpia Kowary30.08.2014 13:00
Orkan Szczedrzykowice6 - 0Chojnowianka Chojnów31.08.2014 16:00

Kolejka 5 06.09 - 07.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Widawa Bierutów0 - 2Olimpia Kowary07.09.2014 16:00
Nysa Zgorzelec1 - 3Włókniarz Mirsk06.09.2014 17:00
KS Polkowice5 - 1Zjednoczeni Żarów06.09.2014 17:00
Orkan Szczedrzykowice0 - 2BKS Bobrzanie Bolesławiec07.09.2014 16:00
LZS Stary Śleszów0 - 0GKS Kobierzyce06.09.2014 16:00
Miedź II Legnica3 - 1AKS Strzegom07.09.2014 11:00
Sokół Wielka Lipa2 - 0Orzeł Ząbkowice Śląskie06.09.2014 13:00
Chojnowianka Chojnów1 - 2Granica Bogatynia06.09.2014 17:00

Kolejka 6 13.09 - 14.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary1 - 0Orzeł Ząbkowice Śląskie13.09.2014 17:00
AKS Strzegom1 - 0Sokół Wielka Lipa24.09.2014 16:00
GKS Kobierzyce1 - 6Miedź II Legnica13.09.2014 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec1 - 1Granica Bogatynia13.09.2014 16:00
Zjednoczeni Żarów0 - 3Orkan Szczedrzykowice24.09.2014 16:30
Włókniarz Mirsk1 - 5KS Polkowice13.09.2014 17:00
Widawa Bierutów4 - 0Nysa Zgorzelec14.09.2014 16:00
LZS Stary Śleszów5 - 4Chojnowianka Chojnów14.09.2014 16:00

Kolejka 7 20.09 - 21.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Nysa Zgorzelec0 - 1Olimpia Kowary20.09.2014 16:00
KS Polkowice3 - 2Widawa Bierutów20.09.2014 17:00
Orkan Szczedrzykowice4 - 0Włókniarz Mirsk21.09.2014 15:00
Granica Bogatynia2 - 4Zjednoczeni Żarów20.09.2014 17:00
LZS Stary Śleszów3 - 2BKS Bobrzanie Bolesławiec20.09.2014 16:00
Sokół Wielka Lipa2 - 2GKS Kobierzyce20.09.2014 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie2 - 2AKS Strzegom20.09.2014 16:00
Chojnowianka Chojnów0 - 5Miedź II Legnica20.09.2014 16:00

Kolejka 8 28.09 - 28.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary0 - 3AKS Strzegom27.09.2014 16:00
GKS Kobierzyce1 - 3Orzeł Ząbkowice Śląskie27.09.2014 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec1 - 5Miedź II Legnica27.09.2014 16:00
Zjednoczeni Żarów2 - 2LZS Stary Śleszów28.09.2014 16:00
Włókniarz Mirsk1 - 2Granica Bogatynia27.09.2014 16:00
Widawa Bierutów1 - 1Orkan Szczedrzykowice28.09.2014 16:00
Nysa Zgorzelec1 - 4KS Polkowice27.09.2014 16:00
Sokół Wielka Lipa0 - 0Chojnowianka Chojnów28.09.2014 13:00

Kolejka 9 04.10 - 05.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
KS Polkowice2 - 0Olimpia Kowary04.10.2014 16:00
Orkan Szczedrzykowice0 - 0Nysa Zgorzelec05.10.2014 15:00
Granica Bogatynia4 - 1Widawa Bierutów04.10.2014 15:00
LZS Stary Śleszów4 - 0Włókniarz Mirsk05.10.2014 15:00
Miedź II Legnica6 - 1Zjednoczeni Żarów04.10.2014 11:00
Sokół Wielka Lipa1 - 1BKS Bobrzanie Bolesławiec04.10.2014 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie3 - 3Chojnowianka Chojnów04.10.2014 15:00
GKS Kobierzyce1 - 2AKS Strzegom04.10.2014 15:00

Kolejka 10 11.10 - 12.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary1 - 0GKS Kobierzyce11.10.2014 16:00
Chojnowianka Chojnów0 - 1AKS Strzegom11.10.2014 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec4 - 0Orzeł Ząbkowice Śląskie11.10.2014 15:00
Zjednoczeni Żarów0 - 2Sokół Wielka Lipa12.10.2014 15:00
Włókniarz Mirsk0 - 7Miedź II Legnica11.10.2014 15:00
Widawa Bierutów2 - 0LZS Stary Śleszów12.10.2014 15:00
Nysa Zgorzelec0 - 0Granica Bogatynia11.10.2014 15:00
KS Polkowice1 - 1Orkan Szczedrzykowice11.10.2014 16:00

Kolejka 11 18.10 - 19.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Orkan Szczedrzykowice2 - 3Olimpia Kowary19.10.2014 15:00
Granica Bogatynia2 - 3KS Polkowice18.10.2014 15:00
LZS Stary Śleszów5 - 0Nysa Zgorzelec19.10.2014 15:00
Miedź II Legnica6 - 0Widawa Bierutów19.10.2014 11:00
Sokół Wielka Lipa3 - 2Włókniarz Mirsk18.10.2014 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie1 - 2Zjednoczeni Żarów18.10.2014 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec1 - 0AKS Strzegom18.10.2014 15:00
Chojnowianka Chojnów1 - 2GKS Kobierzyce18.10.2014 16:00

Kolejka 12 25.10 - 26.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary1 - 2Chojnowianka Chojnów25.10.2014 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec5 - 1GKS Kobierzyce25.10.2014 15:00
Zjednoczeni Żarów1 - 1AKS Strzegom26.10.2014 15:00
Włókniarz Mirsk0 - 3Orzeł Ząbkowice Śląskie25.10.2014 14:00
Widawa Bierutów0 - 2Sokół Wielka Lipa26.10.2014 15:00
Nysa Zgorzelec0 - 9Miedź II Legnica25.10.2014 15:00
KS Polkowice5 - 2LZS Stary Śleszów25.10.2014 14:00
Orkan Szczedrzykowice1 - 0Granica Bogatynia26.10.2014 15:00

Kolejka 13 02.11 - 02.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Granica Bogatynia0 - 0Olimpia Kowary02.11.2014 15:00
LZS Stary Śleszów2 - 1Orkan Szczedrzykowice02.11.2014 15:00
Miedź II Legnica4 - 0KS Polkowice31.10.2014 15:00
Sokół Wielka Lipa2 - 1Nysa Zgorzelec02.11.2014 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie4 - 0Widawa Bierutów02.11.2014 15:00
GKS Kobierzyce2 - 3Zjednoczeni Żarów02.11.2014 13:00
Chojnowianka Chojnów1 - 4BKS Bobrzanie Bolesławiec02.11.2014 16:00
Włókniarz Mirsk1 - 0AKS Strzegom02.11.2014 15:00

Kolejka 14 08.11 - 09.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary2 - 0BKS Bobrzanie Bolesławiec08.11.2014 15:00
Zjednoczeni Żarów3 - 1Chojnowianka Chojnów09.11.2014 14:30
Włókniarz Mirsk2 - 1GKS Kobierzyce08.11.2014 15:00
Widawa Bierutów2 - 3AKS Strzegom09.11.2014 14:00
Nysa Zgorzelec0 - 1Orzeł Ząbkowice Śląskie08.11.2014 15:00
KS Polkowice5 - 1Sokół Wielka Lipa08.11.2014 15:00
Orkan Szczedrzykowice0 - 0Miedź II Legnica09.11.2014 14:00
Granica Bogatynia2 - 3LZS Stary Śleszów08.11.2014 15:00

Kolejka 15 15.11 - 16.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
LZS Stary Śleszów1 - 0Olimpia Kowary15.11.2014 14:00
Miedź II Legnica9 - 0Granica Bogatynia15.11.2014 12:00
Sokół Wielka Lipa0 - 1Orkan Szczedrzykowice15.11.2014 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie2 - 6KS Polkowice15.11.2014 15:00
GKS Kobierzyce2 - 1Widawa Bierutów15.11.2014 15:00
Chojnowianka Chojnów0 - 3Włókniarz Mirsk15.11.2014 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec3 - 2Zjednoczeni Żarów15.11.2014 15:00
Nysa Zgorzelec1 - 0AKS Strzegom15.11.2014 14:00

Kolejka 16 22.11 - 23.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary3 - 1Zjednoczeni Żarów22.11.2014 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec3 - 2Włókniarz Mirsk22.11.2014 15:00
Chojnowianka Chojnów2 - 2Widawa Bierutów22.11.2014 14:00
GKS Kobierzyce3 - 1Nysa Zgorzelec23.11.2014 14:00
AKS Strzegom1 - 1KS Polkowice22.11.2014 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie2 - 2Orkan Szczedrzykowice14.03.2014 15:00
Sokół Wielka Lipa3 - 0Granica Bogatynia22.11.2014 14:00
Miedź II Legnica5 - 1LZS Stary Śleszów22.11.2014 12:00

Kolejka 17 21.03 - 22.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary0 - 4Miedź II Legnica21.03.2015 16:00
GKS Kobierzyce3 - 2KS Polkowice21.03.2015 16:00
Chojnowianka Chojnów0 - 2Nysa Zgorzelec21.03.2015 16:00
LZS Stary Śleszów2 - 1Sokół Wielka Lipa21.03.2015 16:00
Granica Bogatynia2 - 0Orzeł Ząbkowice Śląskie21.03.2015 16:00
Orkan Szczedrzykowice2 - 0AKS Strzegom21.03.2015 16:00
Widawa Bierutów0 - 0BKS Bobrzanie Bolesławiec22.03.2015 16:00
Włókniarz Mirsk1 - 0Zjednoczeni Żarów21.03.2015 16:00

Kolejka 18 28.03 - 29.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary3 - 0Włókniarz Mirsk28.03.2015 16:00
Zjednoczeni Żarów1 - 2Widawa Bierutów28.03.2015 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec2 - 1Nysa Zgorzelec28.03.2015 16:00
Chojnowianka Chojnów1 - 6KS Polkowice28.03.2015 16:00
GKS Kobierzyce3 - 2Orkan Szczedrzykowice29.03.2015 15:00
AKS Strzegom1 - 2Granica Bogatynia08.04.2015 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie0 - 1LZS Stary Śleszów28.03.2015 16:00
Sokół Wielka Lipa1 - 2Miedź II Legnica29.03.2015 15:00

Kolejka 19 04.04 - 04.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Olimpia Kowary - Sokół Wielka Lipa04.06.2015 13:00
Chojnowianka Chojnów1 - 2Orkan Szczedrzykowice15.04.2015 17:00
Miedź II Legnica3 - 1Orzeł Ząbkowice Śląskie04.04.2015 11:00
LZS Stary Śleszów0 - 3AKS Strzegom04.04.2015 15:00
Granica Bogatynia2 - 2GKS Kobierzyce04.04.2015 16:00
KS Polkowice2 - 3BKS Bobrzanie Bolesławiec04.04.2015 15:00
Nysa Zgorzelec2 - 2Zjednoczeni Żarów04.04.2015 16:00
Widawa Bierutów0 - 2Włókniarz Mirsk04.04.2015 14:00

Kolejka 20 11.04 - 12.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Granica Bogatynia3 - 1Chojnowianka Chojnów11.04.2015 16:00
Olimpia Kowary0 - 3Widawa Bierutów11.04.2015 16:00
Włókniarz Mirsk3 - 2Nysa Zgorzelec11.04.2015 16:00
Zjednoczeni Żarów0 - 4KS Polkowice12.04.2015 16:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec0 - 0Orkan Szczedrzykowice11.04.2015 16:00
GKS Kobierzyce3 - 1LZS Stary Śleszów11.04.2015 15:30
AKS Strzegom3 - 3Miedź II Legnica11.04.2015 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie0 - 4Sokół Wielka Lipa11.04.2015 15:00

Kolejka 21 18.04 - 19.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Chojnowianka Chojnów0 - 2LZS Stary Śleszów18.04.2015 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie3 - 2Olimpia Kowary18.04.2015 15:00
Sokół Wielka Lipa3 - 0AKS Strzegom18.04.2015 15:00
Miedź II Legnica2 - 2GKS Kobierzyce18.04.2015 11:00
Granica Bogatynia1 - 1BKS Bobrzanie Bolesławiec18.04.2015 17:00
Orkan Szczedrzykowice1 - 4Zjednoczeni Żarów19.04.2015 16:00
KS Polkowice2 - 0Włókniarz Mirsk18.04.2015 18:00
Nysa Zgorzelec0 - 1Widawa Bierutów18.04.2015 17:00

Kolejka 22 25.04 - 26.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Miedź II Legnica7 - 0Chojnowianka Chojnów26.04.2015 17:00
Olimpia Kowary3 - 1Nysa Zgorzelec25.04.2015 17:00
Widawa Bierutów0 - 2KS Polkowice26.04.2015 17:00
Włókniarz Mirsk2 - 0Orkan Szczedrzykowice25.04.2015 16:00
Zjednoczeni Żarów2 - 1Granica Bogatynia26.04.2015 16:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec4 - 2LZS Stary Śleszów25.04.2015 17:00
GKS Kobierzyce0 - 0Sokół Wielka Lipa25.04.2015 15:00
AKS Strzegom2 - 2Orzeł Ząbkowice Śląskie26.04.2015 16:00

Kolejka 23 02.05 - 03.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Chojnowianka Chojnów1 - 11Sokół Wielka Lipa02.05.2015 15:00
AKS Strzegom0 - 2Olimpia Kowary02.05.2015 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie3 - 2GKS Kobierzyce02.05.2015 15:00
Miedź II Legnica4 - 0BKS Bobrzanie Bolesławiec01.05.2015 15:00
LZS Stary Śleszów1 - 4Zjednoczeni Żarów03.05.2015 16:00
Granica Bogatynia2 - 0Włókniarz Mirsk02.05.2015 17:00
Orkan Szczedrzykowice1 - 2Widawa Bierutów03.05.2015 16:00
KS Polkowice2 - 0Nysa Zgorzelec03.05.2015 16:00

Kolejka 24 09.05 - 10.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
AKS Strzegom0 - 1GKS Kobierzyce10.05.2015 17:00
Olimpia Kowary0 - 3KS Polkowice09.05.2015 17:00
Nysa Zgorzelec1 - 4Orkan Szczedrzykowice09.05.2015 17:00
Widawa Bierutów2 - 2Granica Bogatynia10.05.2015 17:00
Włókniarz Mirsk1 - 1LZS Stary Śleszów09.05.2015 17:00
Zjednoczeni Żarów0 - 3Miedź II Legnica09.05.2015 17:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec2 - 5Sokół Wielka Lipa09.05.2015 17:00
Chojnowianka Chojnów0 - 7Orzeł Ząbkowice Śląskie09.05.2015 15:00

Kolejka 25 16.05 - 17.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
GKS Kobierzyce7 - 0Olimpia Kowary16.05.2015 15:00
AKS Strzegom3 - 0Chojnowianka Chojnów17.05.2015 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie5 - 0BKS Bobrzanie Bolesławiec16.05.2015 16:00
Sokół Wielka Lipa2 - 1Zjednoczeni Żarów16.05.2015 15:00
Miedź II Legnica5 - 2Włókniarz Mirsk16.05.2015 11:00
LZS Stary Śleszów3 - 0Widawa Bierutów17.05.2015 16:00
Granica Bogatynia1 - 1Nysa Zgorzelec16.05.2015 17:00
Orkan Szczedrzykowice2 - 1KS Polkowice16.05.2015 16:00

Kolejka 26 23.05 - 24.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
AKS Strzegom2 - 2BKS Bobrzanie Bolesławiec24.05.2015 17:00
GKS Kobierzyce - Chojnowianka Chojnów23.05.2015 17:00
Olimpia Kowary0 - 2Orkan Szczedrzykowice23.05.2015 17:00
KS Polkowice5 - 1Granica Bogatynia23.05.2015 16:00
Nysa Zgorzelec1 - 4LZS Stary Śleszów23.05.2015 17:00
Widawa Bierutów1 - 1Miedź II Legnica24.05.2015 17:00
Włókniarz Mirsk0 - 2Sokół Wielka Lipa23.05.2015 17:00
Zjednoczeni Żarów1 - 4Orzeł Ząbkowice Śląskie24.05.2015 17:30

Kolejka 27 30.05 - 31.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Chojnowianka Chojnów - Olimpia Kowary
GKS Kobierzyce - BKS Bobrzanie Bolesławiec
AKS Strzegom - Zjednoczeni Żarów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Włókniarz Mirsk
Sokół Wielka Lipa - Widawa Bierutów
Miedź II Legnica - Nysa Zgorzelec
LZS Stary Śleszów - KS Polkowice
Granica Bogatynia - Orkan Szczedrzykowice

Kolejka 28 07.06 - 07.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
AKS Strzegom - Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary - Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice - LZS Stary Śleszów
KS Polkowice - Miedź II Legnica
Nysa Zgorzelec - Sokół Wielka Lipa
Widawa Bierutów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów - GKS Kobierzyce
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Chojnowianka Chojnów

Kolejka 29 13.06 - 13.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Olimpia Kowary
Chojnowianka Chojnów - Zjednoczeni Żarów
GKS Kobierzyce - Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom - Widawa Bierutów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Zgorzelec
Sokół Wielka Lipa - KS Polkowice
Miedź II Legnica - Orkan Szczedrzykowice
LZS Stary Śleszów - Granica Bogatynia

Kolejka 30 20.06 - 20.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
AKS Strzegom - Nysa Zgorzelec
Olimpia Kowary - LZS Stary Śleszów
Granica Bogatynia - Miedź II Legnica
Orkan Szczedrzykowice - Sokół Wielka Lipa
KS Polkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Widawa Bierutów - GKS Kobierzyce
Włókniarz Mirsk - Chojnowianka Chojnów
Zjednoczeni Żarów - BKS Bobrzanie Bolesławiec