Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
# Nazwa M Pkt Z R P B M Z R P B M Z R P B M Pkt Z R P B
1KS Byków 000000-000000-000000-0000000-0
2Tęcza Raków 000000-000000-000000-0000000-0
3Długołęka 2000000000-000000-000000-0000000-0
4Czarni Chrząstawa000000-000000-000000-0000000-0
5Piast Nadolice 000000-000000-000000-0000000-0
6Skra Wojnowice 000000-000000-000000-0000000-0
7Tęcza Brzezia Łąka000000-000000-000000-0000000-0
8KP 99 Śliwice000000-000000-000000-0000000-0
9FC Wrocław Academy Wrocław000000-000000-000000-0000000-0
10KS Brochów (Wrocław)000000-000000-000000-0000000-0
11Orzeł Święta Katarzyna000000-000000-000000-0000000-0
12MPWiK Mokry Dwór000000-000000-000000-0000000-0
13Wratislavia II Wrocław000000-000000-000000-0000000-0

12345678910111213
1KS Byków ------------------------
2Tęcza Raków ------------------------
3Długołęka 2000------------------------
4Czarni Chrząstawa------------------------
5Piast Nadolice ------------------------
6Skra Wojnowice ------------------------
7Tęcza Brzezia Łąka------------------------
8KP 99 Śliwice------------------------
9FC Wrocław Academy Wrocław------------------------
10KS Brochów (Wrocław)------------------------
11Orzeł Święta Katarzyna------------------------
12MPWiK Mokry Dwór------------------------
13Wratislavia II Wrocław------------------------

Kolejka 1 24.08 - 24.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 2 31.08 - 31.08

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 3 07.09 - 07.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 4 14.09 - 14.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 5 21.09 - 21.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 6 28.09 - 28.09

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 7 05.10 - 05.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 8 12.10 - 12.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 9 19.10 - 19.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 10 26.10 - 26.10

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 11 09.11 - 09.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 12 11.11 - 11.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 13 16.11 - 16.11

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 14 21.03 - 22.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 15 28.03 - 29.03

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 16 11.04 - 12.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 17 18.04 - 19.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 18 25.04 - 26.04

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 19 02.05 - 03.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 20 09.05 - 10.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 21 16.05 - 17.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 22 23.05 - 24.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 23 30.05 - 31.05

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 24 06.06 - 07.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 25 13.06 - 14.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data

Kolejka 26 20.06 - 21.06

Drużyna gospodarzy Wynik Drużyna gości Data
Wyświetl pełną wersję strony