W niedzielę siatkarski turniej z TKKF Relaks

Zainicjowany rok temu turniej siatkówki doczekał się kontynuacji.


REKLAMA

TKKF Relaks Oleśnica zaprasza na 2. Otwarty Amatorski Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Oleśnicy, który odbędzie się w niedzielę 15 maja o godz. 9 w hali sportowej OKR Atol.

Ilość drużyn ograniczony do 5 wśród mężczyzn i 5 wśród kobiet, Wpisowe 150 zł do drużyny. Zapisy pod nr telefonu 889 927 951 (panie) i 605 161 532 (panowie).

Zgłoszenie drużyny według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Opłata realizowana przy rejestracji drużyny w dniu turnieju (warunek uczestnictwa) lub przelew na konto Ogniska: Bank zachodni WBK: 88 1090 2415 0000 0006 1200 0208 z dopiskiem 2 Turniej Burmistrza

Ognisko zaprasza wszystkich pasjonatów siatkówki do oglądania turnieju.

Zadanie pn. Zorganizowanie zajęć rekreacyjnych w piłce siatkowej i koszykowej zostało dofinansowane ze środków Miasta Oleśnicy w kwocie 10000 zł.

RED, TKKF Relaks

REKLAMA
 1. Magister

  Nie jestem twoim kolezko. Nie wiem gdzie widzisz zawiść? Źle pamiętasz, forma rozgrywek zawsze była grupy a później 3 drużyny w finale. W roku były zawsze 2 turnieje. Puchary, dyplomy, uścisk prezesa i zdjęcia. Dobrze piszesz, tylko czemu w turnieju TKKF z tamtego roku była taka sama forma nagród. Widocznie się podobała. A teraz przeliczymy, 10 drużyn czyli w sumie 8 bo dwie na pewno TKKF Oleśnica 8*150=1200 zł. Sala 150 zł za godzinę pod warunkiem że będą natryski, tak to 120 zł. Niech turniej trwa 5 godzin. To jest 750 zł, zostaje 450 zł. Dobry biznes. Więcej myślenia życzę.

  (0)
 2. Impuls Wrocław

  Na turniejach trzeba zapewnić dostępność obiektu i całego zaplecza na przynajmniej kilka godzin jak nie cały dzień. Często trzeba zadbać o obecność jakiegoś ratownika medycznego oraz sędziów. Czasem jest jakiś poczęstunek lub nawet obiad. Przeważnie są nagrody: dyplomy, puchary, medale, nagrody indywidualne. Nawet woda dla każdej drużyny. To wszystko kosztuje.
  Jeśli kwota wpisowego nie będzie przesadzona, organizacja dobra i grania będzie sporo, to drużyny chętnie będą przyjeżdżać na takie turnieje.
  We Wrocławiu jest wiele drużyn grających w OMW, i co? Grają 5-8 meczy ale od marca do grudnia z długą przerwą wakacyjną. Żeby pograć gdzieś więcej trzeba albo umawiać się na mecze sparingowe albo jeździć na turnieje poza Wrocław. Niekiedy całkiem daleko, nawet około 100km. We Wrocławiu turnieje nie są organizowane, gdyż koszty wpisowego, nawet 300zł, skutecznie zniechęciły większość drużyn i w chwili obecnej takich wydarzeń we Wrocławiu nie ma.
  Popieramy taką inicjatywę. Jeśli takie turnieje będą organizowane regularnie i w miarę często, oraz informacja o nich odpowiednio rozpropagowana to jestem przekonany, że z okolicznego Wrocławia będą za każdym razem przyjeżdżać drużyny prezentujące i zapewniający dobry poziom.

  (0)
 3. Magistrator

  Oj zawistny kolega pana prezesa? A mozesz mi przypomniec jakie nagrody fundowal Siatkarz przy swoim turnieju? No tak, dyplom i usciskl dloni prezesa. A jak zasluzyles to jeszcze zdjecie. Suuuper po prostu. I przypomne forme rozgrywek, przegrywasz mecz odpadasz. Ubaw po pachy;) zastanow sie kolezko

  (0)
 4. Magister

  Pamiętam jak krytykowano Siatkarza że bierze 50 zł i liczba drużyn ograniczona do 12 zespołów. Po co w ogóle taki turniej organizować? Chyba tylko po to bo pewnie TKKF musiał odbębnić turniej bo dostał kasę z miasta. 150 zł za 4 mecze, w OMW gra się przeważnie 9 meczy i kasa jest wpłacana jako zabezpieczenie za walkowera. Panowie i panie z TKKF czasy komuny się skończyły i trzeba dołożyć ze swoich aby bawić się w sport.

  (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony