Uczcili pamięć Karoliny turniejem plażowej siatkówki

Uczcili pamięć Karoliny turniejem plażowej siatkówki

Za nami I Memoriał Karoliny Kułakowskiej. Turniejowi siatkówki towarzyszył piknik.


REKLAMA

Na boisku przy Szkole Podstawowej w Ligocie Polskiej królowała dzisiaj dobra zabawa i plażowa siatkówka. Wszystko za sprawą I Memoriału Karoliny Kułakowskiej. Głównym punktem były oczywiście zmagania siatkarskiej, których areną były dwa boiska. Współinicjatorką powstania jednego z nich była Karolina, a drugie zostało stworzone dzień przed turniejem, specjalnie na potrzebę memoriału.

Frekwencja dopisała i zaskoczyła nawet samych organizatorów. – Ze względów organizacyjnych musieliśmy ograniczyć liczbę męskich par do dwudziestu, Ostatecznie przyjechało osiemnaście drużyn męskich, a oprócz nich również sześć żeńskich – mówi Mariusz Orczyk, jeden ze współorganizatorów imprezy ku pamięci zmarłej w styczniu 25-latki. W związku z dużym zainteresowaniem już teraz pomysłodawcy memoriału zapowiadają, że w przyszłym roku przygotują się na jeszcze większą liczbę uczestników.

W tle rywalizacji pod siatką trwał piknik w iście wakacyjnej i rodzinnej atmosferze. Były gry i zabawy dla dzieci, można było zjeść przekąski z grilla, zrobić sobie zdjęcie na fotościance, a także w przerwie gry lub kibicowania złapać nieco słonecznych promieni i się poopalać. O późniejsze schłodzenie zadbali strażacy, którzy wodną kurtyną zadbali o dobre humory tak tych najmłodszych, jak i nieco starszych uczestników.

Trwała też licytacja wartościowych przedmiotów, w tym gadżetów sportowych z autografami (zebrano 810 zł), która ma pomóc w zawiązania Fundacji im.K.Kułakowskiej, a poza tym każdy chętny mógł wpisać się do pamiątkowej księgi i ma przykład podzielić się wspomnieniami związanymi z Karoliną. Na najlepszych czekały pamiątkowe puchary i nagrody od partnerów imprezy.

WYNIKI MEMORIAŁU
Kobiety:
1. K. Żurawska/ A. Śliwka
2. A. Krowicka/ A. Szklarek
3. M. Knysak/ A. Orczyk
Mężczyźni:
1. L. Mazur/ J. Januszkiewicz
2. T. Gryglicki/ V. Caggiula
3. M. Klimczyk/ M. Janicki

Puchar dla Najzabawniejszej Zawodniczki – Ania Orczyk.
Nagroda specjalna „Karolinka” dla zawodnika, który wykazał się największą radością z gry i uśmiechem na boisku – Krzysztof Krzak.

REKLAMA
  1. rafal.czech@onet.eu

    Cześć, mieszkam od niedawna w Oleśnicy, napiszcie proszę gdzie w okolicy są boiska do piłki plażowej.

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony