Siatkarski turniej ku pamięci Karoliny

Za niespełna dwa tygodnie odbędzie się I Memoriał Karoliny Kułakowskiej.


REKLAMA

Już 17 lipca o godzinie 10 na terenie Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej rozegrany zostanie I Memoriał Karoliny Kułakowskiej, zmarłej w styczniu 25-letniej miłośniczki siatkówki i współinicjatorki powstania w tej miejscowości boiska do siatkówki plażowej (patrz zdjęcie).

– Chcemy w ten sposób upamiętnić cudowną dziewczynę, jej pasję do sportu, uśmiech, koleżeństwo, radość czyli to, co ceniła Karolina oraz pozytywną energię, którą przekazywała innym – mówią organizatorzy.

Do turnieju można zgłaszać się parami lub pojedynczo. Osoby, które zgłoszą się indywidualnie będą sparowane w dniu turnieju. Charakter turnieju (miksy, drużyny damskie albo męskie) ustalony zostanie na podstawie ilości zainteresowanych osób.

– Turniej połączony jest z piknikiem, dlatego do udziału zapraszamy również osoby, które chcą uczcić pamięć Karoliny swoja obecnością oraz kibicowaniem uczestnikom turnieju. Ponadto proponujemy poczęstunek dla młodszych i starszych, plenerową fotościankę, plac zabaw dla dzieci oraz ciekawe upominki i nagrody dla uczestników – zachęcają organizatorzy. Patronem I Memoriału Karoliny Kułakowskiej jest Wójt Gminy Oleśnica.

RED, GOK

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony