Siatkarski Turniej Andrzejkowy ze Spartanem

W miniony andrzejkowy weekend siedem zespołów rozegrało emocjonujący, wielogodzinny, amatorski Turniej piłki siatkowej na hali WCT Spartan.


REKLAMA

W pierwszej – grupowej fazie turnieju rozegrano 9 meczów. Cztery najlepsze drużyny awansowały dalej, by walczyć między sobą o miano tej najlepszej. Ostatecznie, najlepszą ekipą okazał się stawiany od początku w roli faworyta Elektron Wrocław, w którego w składzie grał wybrany MVP turnieju, rozgrywający – Przemysław Zawodziński.

Drugie miejsce przypadło JJ INTERNATIONAL. Dwa zespoły (Zenit i Fatamorgana) które zdecydowały się na grę w mieszanych składach, udowodniły, że płeć piękna może być w składzie dużym wzmocnieniem, co przełożyło się na wynik – III miejsce Fatamorgany i IV Zenitu.

Wszystkie startujące drużyny otrzymały puchary, natomiast trzy najlepsze – vouchery na trening w hali sportowej.
Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą, sportową rywalizację w duchu fair play.

Andrzejkowy Turniej VolleyWro Spartan, był doskonałym testem zarówno dla organizatorów jak i dla zawodników tuż przed startującą niebawem Amatorską Ligą Siatkówki VolleyWro Spartan. Wszelkie informacje dotyczące, zapisów i organizacji rozgrywek można uzyskać bezpośrednio u koordynatora ligi: e-mail ula.grden@spartan.worc.pl, tel. 782 490 185, lub w recepcji hali centrum Spartan przy ul.Krajewskiego 2 , tel 71/348 42 17 , poczta : recepcja.krajewskiego@spartan.wroc.pl.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: 

1. ELEKTRON WROCŁAW – 12 pkt,
2. JJ INTERNATIONAL – 9 pkt
3. FATAMORGANA – 7 pkt,
4. ZENIT – 4 pkt,
5. IMPULS WROCŁAW – 5 pkt,
6. A MY SWOJE – 2 pkt,
7. DWORSKA PLUS – 0 pkt.

RED, źródło: WCT Spartan
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony