Organizatorzy podsumowują premierowy memoriał K.Kułakowskiej

Organizatorzy podsumowują premierowy memoriał K.Kułakowskiej

Podsumowanie i podziękowania za pomoc przy organizacji I Memoriału K. Kułakowskiej.


REKLAMA

Za nami debiutancka odsłona turnieju ku pamięci Karoliny Kułakowskiej. Jak swój debiut oceniają organizatorzy? – Memoriał dla Karoliny musiał być wyjątkowy jak ona, bo na taki zasłużyła. Włożyliśmy w niego całe nasze serca i każdy dał z siebie więcej niż sto procent. Myślę, że jak na pierwszą edycje było dobrze. Po wpisach do księgi również wnioskuję, że się udało. A czy była to najlepsza tego typu impreza niech ocenią uczestnicy – mówi nam Jagoda Łukaszek, współorganizatorka zawodów.

Poza grupą przyjaciół organizację wsparły też osoby z zewnątrz. – Chcemy podziękować Wójtowi Gminy Oleśnica, Panu Marcinowi Kasinie za okazaną pomoc, zainteresowanie i pojawienie się wraz ze swoją rodziną. Składamy też podziękowania sklepowi Kaufland i Piekarni Kyrcz za grillowanie, Pracowni Nelia za nagrody, Panu Jackowi Klimowiczowi za wygrawerowanie bransoletek, Studiu Fotograficznemu Grzegorza Żyły za pomoc i zaproszenia na sesje przeznaczone na licytacje. Serdecznie dziękujemy właścicielom sklepu w Poniatowicach za wsparcie i Grupie Odnowy Wsi Poniatowice za pomoc – wymienia nasza rozmówczyni.

– Ja osobiście chciałabym podziękować Kasi, Mariuszowi, Mateuszowi, Damianowi, Marcelinie i Piotrowi oraz Radkowi, naszemu fotografowi, dzięki któremu mamy piękną fotorelację od pierwszych do ostatnich minut I oczywiście wszystkim uczestnikom turnieju. Bez Was nie było by tego memoriału. Wielki dzięki! – puentuje J.Łukaszek.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony