Ogień i Ognisko najlepsze w turnieju Relaksu

Ogień i Ognisko najlepsze w turnieju Relaksu

Za nami II Otwarty Amatorski Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Oleśnicy.


REKLAMA

Zawody rozegrano w minioną niedzielę w hali sportowej OKR Atol w Oleśnicy. Organizatorem było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Relaks Oleśnica. Do zmagań przystąpiło dziewięć drużyn – cztery żeńskie i pięć męskich. Rywalizowano jednocześnie na trzech boiskach.

Wśród panów w szranki stanęły zespoły z Oleśnicy, Sycowa, Strzelina, Zawoni i Opola. Zwycięzcę wyłoniono systemem „każdym z każdym”. Po kilkugodzinnych bojach na parkiecie najlepszy okazał się Ogień Syców. Drugie miejsce zajęli siatkarze z Ogniska TKKF Relaks, a podium zamknęły Tygrysy Strzelin. Dalej uplasowały się Prefand Zawonia i S-Team Opole.

W kategorii pań również zawody rozegrano w grupie. Z końcowego triumfu cieszyły się reprezentantki gospodarzy z Ogniska TKKF Relaks. Wyższość oleśnickiego zespołu musiały uznać zdobywczynie drugiego miejsca z drużyny FTR, brązowe medalistki z Extreme Team oraz sklasyfikowane tuż za podium Dziewczyny z Gminy.

– Chciałbym podziękować uczestnikom za udział, a także za wsparcie osobom niezwiązanym z OTKKF Relaks Oleśnica, firmom wspierającym nas, którymi były Penny Gondek, Elektro-Plus, Olpoż i Vena -Vita. Dziękuję też Służbom Ratowniczym, które czuwały na bezpieczeństwem siatkarzy. I jednocześnie mam nadzieję, ze turniej doczeka się kontynuacji w przyszłym roku – powiedział nam Maciej Stępień z oleśnickiego TKKF-u.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony