Nieciszów i Cieśle z siatkarskim pucharem Świątecznego Karpia

Nieciszów i Cieśle z siatkarskim pucharem Świątecznego Karpia

Niedziela w gminnej sali sportowej w Oleśnicy zdominowana została przez turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.


REKLAMA

W świątecznej rywalizacji kobiet wystartowały 3 drużyny z gminy Oleśnica. Zawody pomiędzy żeńskimi drużynami stały na wysokim poziomie i po wyrównanych meczach najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Nieciszowa wygrywając wszystkie swoje mecze. Tuż za nimi uplasowała się reprezentacja Cieśli, a ostatnie miejsce na podium wywalczyła drużyna z Sokołowic.

Natomiast w turnieju mężczyzn wystartowało 6 drużyn, które swoją rywalizację rozpoczęli od meczy w dwóch grupach. Z emocjonujących i wyrównanych rozgrywek grupowych do finałowych zmagań awansowały drużyny z Cieśli i Dziadowej Kłody oraz Relax Oleśnica oraz reprezentacja Poniatowic.

W meczu o pierwsze miejsce zwycięstwo odnieśli panowie z Cieśli pokonując reprezentację z Relax Oleśnica, a miejsce trzecie w małym finale zdobyli zawodnicy z Dziadowej Kłody. Tuż za podium swoje zmagania zakończyła reprezentacja Poniatowic.

SONY DSC

Zwycięskie drużyny w obu turniejach zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Aleksander Chrzanowski, Jan Barański oraz Stanisław Krawczykowski.

Dział Sportu i Rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica składa najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożonarodzeniowych oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony