III liga: wygrana Siatkarza Bierutów z Ikarem Legnica

Kolejny w tym sezonie komplet punktów powędrował na konto Siatkarza Bierutów.

W sobotę bierutowianie udali się do Legnicy, aby rozegrać spotkanie z tamtejszym Ikarem w ramach 17. kolejki Dolnośląskiej III Ligi. Spotkanie to zakończyło się w czterech setach, a zwycięzcami okazali się podopieczni Mariusza Dutkiewicza, którzy pokonali legniczan 3:1.

Przez cały mecz trwała zacięta walka po obu stronach siatki. Pierwszego seta na swoją korzyść rozstrzygnęli goście z Bierutowa, wygrywając 25:22. Druga partia padła łupem gospodarzy, którzy lepiej rozegrali końcówkę i cieszyli się z wygranej do 20.

Kolejne dwie odsłony to zwycięstwa Siatkarza. W secie numer trzy Michał Szpak wraz z kolegami odnieśli wygraną 25:19, a w następnej partii triumfowali 25:23. W tabeli bierutowscy siatkarze nadal są na drugiej pozycji ze stratą czterech punktów do lidera z Milicza, mając jeden mecz mniej rozegrany.