III liga: wygrana Siatkarza Bierutów w meczu na szczycie

Mecz na szczycie tabeli pomiędzy Siatkarzem Bierutów, a SMS-em TechniSat EMS Oborniki Śląskie zakończył się zwycięstwem bierutowian.


REKLAMA

Kolejną wygraną 3:0 zanotowali podopieczni Mariusza Dutkiewicza. Siatkarz idealnie wszedł w to spotkanie, bo już po chwili na tablicy widniał wynik 6:0 korzyść gości z Bierutowa, a to wszystko dzięki znakomitej zagrywce Piotrka Serka. Z czasem ta przewaga rosła, oprócz dobrej zagrywki bierutowianie dołożyli znakomitą grę w bloku i zwyciężyli premierową partię do 15.

Drugi set to zgoła odmienna sytuacja. Zdecydowanie lepiej zaczęli grać gospodarze i to oni w decydującej fazie prowadzili 22:18. Z akcji na akcję ponownie dobrze zaczął funkcjonować blok Siatkarza i to Radosław Grzelak i jego koledzy cieszyli się ze zwycięstwa na przewagi 26:24.

Trzecia i ostatnia część także padła łupem bierutowskich siatkarzy mimo zaciętego pojedynku. W ataku w szeregach bierutowian brylował duet Michałów- Patykiewicz oraz Szpak. W porównaniu do poprzednich spotkań zawodnicy Siatkarza zdecydowanie poprawili zagrywkę i to był jeden z głównych czynnik zwycięstwa 25:22. Rok kalendarzowy Siatkarz zakończy domowym spotkaniem z ULKS-em Ogień Żmigród.

Siatkarz: Siwiec, Patykiewicz, Dutkiewicz, Jezior, Serek, Krupa, Łabecki, Grzelak, Mucha, Szmolke, Borucki, Szpak, Bońkowski, Kudłaczewski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony