III liga: Siatkarz Bierutów wygrał i został liderem

siatkarzmilicz11

Po raz kolejny Siatkarz Bierutów w trzech setach ograł rywali.

W sobotę siatkarze z Bierutowa wybrali się na wyjazdowe spotkanie do Strzelina, gdzie rozegrali spotkanie w ramach 9. kolejki z tamtejszym UKS-em Tygrysy. Po zakończeniu tego pojedynku w zdecydowanie lepszych nastrojach byli podopieczni Mariusza Dutkiewicza, który wygrali 3:0 oraz awansowali na pozycję lidera, ponieważ SMS TechniSat EMS Oborniki Śląskie przegrał 2:3 z ULKS-em Ogień Żmigród.

Premierowa partia w tym meczu była wyrównana, a bierutowianie zwyciężyli ją 25:20, dzięki zdecydowanie lepszej grze w końcówce seta. Drugi set również padł łupem Michała Patykiewicza i spółki. Ostatecznie Siatkarz triumfował do 18. Takim samym wynikiem zakończyła się rozgrywka numer trzy i komplet punktów powędrował na konto siatkarzy z Bierutowa.

Siatkarz: Siwiec, Mucha, Kudłaczewski, Szmolke, Borucki, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Bońkowski, Dutkiewicz, Łabecki, Grzelak.