III liga: Siatkarz Bierutów rozprawił się z Tygrysami

W szybkich trzech setach bierutowscy siatkarze pokonali UKS Tygrysy Strzelin.

Pierwsze piłki premierowej partii były wyrównane, ale od stanu 3:2 dla gospodarzy, sześć punktów z rzędu zdobyli bierutowianie. Z czasem ta przewaga rosła (17:9), a ostatecznie zwycięstwo 25:13 powędrowało na konto siatkarzy z Bierutowa.

Początek drugiego seta był bardzo wyrównany. Punkt za punkt oba zespoły grały do wyniku 6:6. Później lepszy okres mieli Radosław Grzelak i spółka, którzy objęli wysokie prowadzenie (16:8). Końcówka także należała do wicelidera tabeli, a set zakończył się zwycięstwem do 10.

Trzecia i ostatnia rozgrywka ponownie padła łupem Siatkarza. Atomowe zagrywki Piotra Serka oraz dobra gra w bloku bierutowian sprawiła, że to oni cieszyli się z wygranej 25:15, a w całym spotkaniu 3:0. Najlepszym siatkarzem tego spotkania został wybrany Andrzej Siwiec.

Siatkarz: Siwiec, Mucha, Szmoke, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Krawczyński, Krupa, Dutkiewicz, Łabecki, Grzelak.