III liga: Siatkarz Bierutów pozostawił w pokonanym polu Oborniki Śląskie

Trzy sety wystarczyły, aby podopieczni Mariusza Dutkiewicza wywalczyli komplet punktów z SMS-em TechniSat EMS Oborniki Śląskie.

Już na początku spotkania bierutowianie wypracowali sobie przewagę (6:2). Z czasem korzystny wynik Siatkarza jeszcze bardziej się powiększał (17:12), żeby w ostateczności zwyciężyć seta do 20. Druga partia zakończyła się takim samym rezultatem.

W tej odsłonie również gospodarze prowadzili od pierwszej piłki. Z minuty na minutę przewaga rosła, a w końcówce siatkarze z Bierutowa prowadzili 21:15. Tak korzystnego wyniku nie dali sobie odebrać i triumfowali do 20.

Trzeci i jak się później okazało ostatni set padł łupem podopiecznych Mariusza Dutkiewicza. Pierwsza faza była grana punkt za punkt przez oba zespoły, gdzie minimalnie lepsi byli bierutowianie 8:7. Później lepszy okres mieli Radosław Grzelak i spółka, gdzie prowadzili 19:15. W następnych akcja losy spotkania na swoją korzyść rozstrzygnął wicelider tabeli, wygrywając do 18.

Siatkarz: Siwiec, Mucha, Szmolke, Borucki, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Krupa, Dutkiewicz, Krawczyński, Grzelak.