III liga: Siatkarz Bierutów podejmie Ren-But Złotoryja

siatkarzmilicz67

Przed Siatkarzem Bierutów siódmy mecz w obecnych rozgrywkach ZINA Dolnośląska III liga. 

Do tej pory siatkarze z Bierutowa w sześciu meczach odnieśli wszystkie zwycięstwa i mają na koncie siedemnaście punktów co daje pozycje wicelidera w tabeli. W najbliższą sobotę podopieczni Mariusza Dutkiewicza we własnej hali będą podejmowali KKS Ren-But Złotoryja, który w tabeli zajmuje dziewiątą pozycję, mając o dziesięć punktów mniej od Siatkarza.

W poprzedniej kolejce oba te zespoły odniosły zwycięstwo. Radosław Grzelak i jego koledzy nie bez problemów odnieśli zwycięstwo 3:2 nad KS-em Sudety Kamienna Góra, a zespół ze Złotoryi gładko, 3:0 rozprawił się z KS-em Jelenia Góra. Na papierze zdecydowanym faworytem okazują się bierutowianie, a jak będzie w rzeczywistości? Wszystko zweryfikuje parkiet hali widowiskowo-sportowej w Bierutowie. Początek spotkania zaplanowano w sobotę na godzinę 17.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony