III liga: Siatkarz Bierutów gładko pokonał Złotoryję

III liga: Siatkarz Bierutów gładko pokonał Złotoryję

Siatkarz Bierutów kontynuuje znakomitą serię bez porażki. W sobotę bierutowianie odnieśli siódmą wygraną z rzędu, gładko pokonując KKS Ren-But Złotoryja.

Sobotni pojedynek zakończył się po niespełna godzinie gry w trzech setach na korzyść Siatkarza. Już pierwszy set pokazał kto jest faworytem tego spotkania. Gospodarze w składzie ze Sławomirem Kudłaczewskim i Mariuszem Dutkiewiczem prowadzili od początku pierwszej partii (2:0). Z akcji na akcję ta przewaga rosła (14:7), w efekcie czego ten set zakończył się ich wygraną 25:14.

W druga odsłonie goście ze Złotoryi postawili się Siatkarzowi i to oni lepiej zaczęli (6:2). KKS Ren-But w tym secie prowadził do stanu 15:13, bo później lepiej spisywali się Mikołaj Bońkowski i spółka i to oni przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę i triumfowali 25:17.

Trzecia i ostatnia część okazała się formalnością, co do wygranej bierutowskich siatkarzy. Wyraźna przewaga od pierwszej piłki (6:3) z każdą kolejną sekundą zwiększała się coraz bardziej (18:12), aby ostatecznie zakończyć się na wygranej bierutowian tak jak w poprzedniej partii, czyli do 17 i w efekcie 3:0.

Siatkarz: Siwiec, Mucha, Kudłaczewski, Szmolke, Borucki, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Bońkowski, Dutkiewicz, Łabecki, Grzelak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony