III liga: Siatkarz bezapelacyjnie lepszy od Ikara

Żadnych problemów nie mieli bierutowscy siatkarze, aby pokonać Ikara Legnica.

Tylko na początku spotkania goście z Legnicy postawili się Siatkarzowi i prowadzili od początku (8:7). To było jedyne prowadzenie Ikara w tym secie. Chwilę później do głosu doszli gospodarze i to oni byli na prowadzeniu (13:10), którego nie oddali już do końca partii zwyciężając ją 25:18.

Druga partia to pełna kontrola wydarzeń na parkiecie przez Michała Patykiewicza i spółkę. Najpierw pięć punktów przewagi (7:2), a z czasem ta przewaga sięgała dziewięciu „oczek” (19:11). Koniec końców tego seta bierutowianie wygrali do 13.

Trzecia i jak się później okazało ostatnia rozgrywa była jeszcze bardziej okazała dla zawodników Mariusza Dutkiewicza. Siatkarze Ikara Legnicy zdobyli w niej zaledwie osiem punktów. Warto dodać, że od stanu 13:8, legniczanie nie przerwali zdobyczy punktowej Siatkarza.

Siatkarz: Siwiec, Mucha, Szmolke, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Krupa, Dutkiewicz, Łabecki.