III liga: siatkarskie starcie lidera z Bierutowa z wiceliderem z Obornik

siatkarzjelcz12

Arcyciekawe spotkanie zapowiada się w 11. kolejce Dolnośląskiej III lidze mężczyzn. Obecnie, liderujący Siatkarz Bierutów wybierze się do wicelidera z Obornik Śląskich.

W tabeli punkt więcej mają siatkarze z Bierutowa. W dotychczasowych dziewięciu meczach są niepokonani i zgromadzili 26 punktów. Z kolei SMS TechniSat EMS Oborniki Śląskie w rozegranych dziewięciu spotkaniach raz schodził z parkietu w roli przegranego.

REKLAMA

Poprzednia kolejka zwycięstwa obu zespołów. SMS TechniSat EMS Oborniki Śląskie zwyciężył 3:0 z KS-em Jelenia Góra, a bierutowianie pokonali 3:1 TS Volley Joyline Jelcz-Laskowice. Do końca rundy pozostały dwie kolejki. Minimalnym faworytem tego starcia są podopieczni Mariusza Dutkiewicza, a jak będzie po zakończeniu spotkania? Dowiemy się w sobotę w hali SMS-u TechniSat EMS Oborniki Śląskie. Początek meczu zaplanowano na 17:30.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony