III liga: pewna wygrana Siatkarza Bierutów w Ząbkowicach

siatkarzmilicz67

Bierutowski zespół wygrał na wyjeździe bez straty seta.

W drugiej kolejce nowego sezonu rozgrywek Zina Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn Siatkarz Bierutów pojechał do Ząbkowic Śląskich, gdzie czekał na niego tamtejszy ZTS.

Gospodarze spotkanie mieli już za sobą dwa mecze w nowej kampanii, oba wygrana 3:0. Dobry bilans postanowili im popsuć goście z Bierutowa, którzy sezon zainaugurowali (w 1. kolejce pauzowali) przed tygodniem zwycięstwem 3:1 dla Miliczem.

Tym razem Mariusz Dutkiewicz i spółka od początku pokazali w jakim celu przyjechali do Ząbkowic, wygrywając pierwszego seta do 21. Również druga partia padła łupem Siatkarza, który triumfował 25:22 i pozostało mu przypieczętować wygraną. Tak też się stało w secie numer trzy, wygranym pewnie do 18.

Po trzech kolejkach Siatkarz zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, a wyprzedzają go jedynie Sudety Kamienna Góra, które mają na koncie trzy rozegrane mecze.