III liga: pewna wygrana Siatkarza Bierutów i punkt straty do lidera

W trzech setach bierutowscy siatkarze rozprawili się z SKFiS Kudowianka-Ginące Zawody Kudowa Zdrój.

W sobotę na parkiecie bierutowskiej hali widowiskowo-sportowej Siatkarz Bierutów podejmował drużynę z Kudowy Zdrój. Po zakończeniu spotkania w lepszych humorach byli bierutowianie, którzy zwyciężyli 3:0. Pierwszy set gospodarze gładko zwyciężyli do 17.

Druga partia była bardziej wyrównana, ale goście nie znaleźli sposobu na pokonanie Siatkarza i to ostatecznie podopieczni Mariusza Dutkiewicza wygrali 25:21. Set numer trzy także padł łupem bierutowskich siatkarzy. Po jego zakończeniu na tablicy widniał wynik 25:20 na korzyść Siatkarza. Po tej wygranej Michał Szpak i jego koledzy mają tylko punkt mniej od liderującego zespołu z Milicza.