III liga: niepokonany jak Siatkarz Bierutów, czyli zwycięski koniec roku

III liga: niepokonany jak Siatkarz Bierutów, czyli zwycięski koniec roku

Podopieczni Mariusza Dutkiewicza zwycięsko zakończyli zmaganiach w bieżącym roku.


REKLAMA

W trzech setach bierutowianie pokonali ULKS Ogień Żmigród. Po raz kolejny mocną stroną Siatkarza była zagrywka. Już na początku meczu z pola serwisowego Michał Patykiewicz mocno zagrywał co dało czteropunktowe prowadzenie. Z czasem ta przewaga rosła i premierowa partia zakończyła się wygraną gospodarzy do 13.

Druga partia przebiegła podobnie. Od pierwszej piłki lepsi byli siatkarze z Bierutowa, którzy raz po raz kończyli swoje akcje. Świetna gra Andrzeja Siwca i spółki dała zwycięstwo 25:14. Bardziej emocjonująca była partia numer trzy. W początkowej fazie lepiej grali goście, ale reszta seta należała do Siatkarza. W końcówce znów punkty przyniosła świetna zagrywka i ten set bierutowianie wygrali do 18.

Niepokonany jak Siatkarz Bierutów

W jedenastu spotkaniach rozegranych w sezonie 2016/2017 Siatkarz Bierutów ani razu nie schodził z parkietu pokonany. Rywalom oddał tylko cztery sety. Zespół z Bierutowa jest głównym kandydatem do wygrania ligi. Na tym samym etapie w zeszłym roku bierutowianie również byli niepokonani i jak wiadomo sięgnęli po tytuł mistrza III ligi. Czy tym razem będzie podobnie? Odpowiedź poznamy po zakończeniu bieżących rozgrywek.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony