III liga: czwarta z rzędu wygrana Siatkarza Bierutów

siatkarzbierutowikarlegnica36

Po raz kolejny Siatkarz Bierutów gładko rozprawił się z rywalem.

Nadal siatkarze z Bierutowa są jednym z dwóch niepokonanych zespołów w lidze, obok SMS TechniSat EMS Oborniki Śląskie. W sobotę bierutowianie grali na wyjeździe w Kudowie Zdrój, gdzie pewnie zwyciężyli 3:0.

Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:20 dla podopiecznych Mariusza Dutkiewicza. Drugi set był bardziej wyrównany i rozstrzygnięcie przyszło dopiero na przewagi. W nim także triumfował Siatkarz, wygrywając do 24.

Trzecia seria gier była formalnością w wykonaniu Michała Patykiewicza i spółki. Tylko na początku seta gospodarze nawiązali walkę, jak z równy z równym. Potem przewagę zbudowali goście i w efekcie zwyciężyli do 13, a cały mecz za trzy punkty.

Siatkarz: Mucha, Warcholiński, Szmolke, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Krupa, Grzelak, Łabecki, Dutkiewicz.