III liga: ciężka przeprawa Siatkarza Bierutów w Jelczu-Laskowicach

Po ciężkim boju Siatkarz Bierutów pokonał w trzech setach TS Volley Joyline Jelcz-Laskowice.

Pierwsza partia rozstrzygnięcie miała dopiero w końcowej fazie. Na swoją korzyść szalę zwycięstwa przechylili bierutowianie, którzy wygrali 25:22. Drugi set był jeszcze bardziej zacięty, a o wygranej przesądziła gra na przewagi. Więcej zimnej krwi zachowali podopieczni Mariusza Dutkiewicza i to oni triumfowali 29:27.

Kolejna rozgrywka była już ostatnią w tym spotkaniu. Gospodarze wyraźnie opadli z sił, a Siatkarz konsekwentnie z akcji na akcję budowali przewagę. Ostatecznie zwyciężyli do 15 i w całym meczu 3:0. W tabeli nadal Michał Szpak i spółka są na pozycji wicelidera z sześcioma punktami straty do lidera z Milicza.

Siatkarz: Siwiec, Mucha, Szmoke, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Krawczyński, Krupa, Dutkiewicz, Łabecki, Grzelak.