Druga kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki

W miniony weekend odbyła się druga kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez centrum treningowe Spartan.


REKLAMA

Każde spotkanie 2. kolejki Ligi obfitowało w walkę punkt za punkt a także efektowne akcje liderów drużyn. Zwycięzcy sprzed tygodnia – Korki i JJ International, ponownie sięgnęli po komplet punktów, pierwszą porażkę z Fatamorganą odnotował Elektron Wrocław.

W pierwszym meczu zmierzyły się ekipy Zenitu i JJ International – zespół gości ponownie do zwycięstwa poprowadził Caggiula, wraz ze świetnie dysponowanym rozgrywającym – Ślipeńczukiem. JJ International wygrał 2:0 (25:19, 27:21),

Drugie spotkanie rozegrane pomiędzy zespołami Korków i Invictusa Wrocław, dostarczyło wiele emocji jedynie w pierwszym secie, kiedy to drużyna Gości niespodziewanie objęła prowadzenie. Jednak spokojne i rozważna gra rozgrywającego Angełowa (również w zagrywce), poprowadziła ekipę Korków do zwycięstwa 2:0 (25:21, 25:12).

W trzecim spotkaniu w którym zmierzyły się drużyny Elektronu Wrocław i Fatamorgany, to ci drudzy od początku narzucając swój styl gry i wymuszając błędy własne Elektronów niespodziewanie wygrali cały mecz 2:0 (25:20, 25:20).

Trzeci kolejka Ligi VolleyWro Spartan zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż obecny lider tabeli – Korki, podejmie vice-lidera – drużynę JJ International. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie! Początek zaplanowano na godzinę 11.

Po więcej szczegółów, statystyk i zdjęć zapraszamy na oficjalną stronę Ligi: www.volleywro.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/VolleyWroSpartan/

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony