Zwycięstwo szczypiornistów UKS-u Dobroszyce nad Oławą

uksdobroszyce_042

Wyjątkowo w środku tygodnia rozegrali swój mecz młodzicy trener Joanny Dobrzanieckiej. We wtorkowy wieczór we własnej hali podejmowali Moto-Jelcz Oława.

Już w pierwszych minutach zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy szybko objęli kilkupunktową przewagę (4:1 w 6. minucie). Wraz z upływem kolejnych minut przewaga systematycznie rosła i na koniec pierwszej połowy wynik brzmiał 15:8 dla dobroszyczan.

Znakomicie akcje zespołu kończył Emil Zięba, który w całym meczu trafił aż 14 razy. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale trener Joanna Dobrzaniecka postanowiła w tym meczu dać szansę pogrania wszystkim obecnym zawodnikom. Młodzicy ostatecznie wygrali pewnie 26:15.

UKS Dobroszyce: Hołówka, Kominiak, Zawierucha, Czajka, Zawadzki 1, Łacny, Kruszyński, Stawiarski 1, Biryło, Gajewski, Zięba 14, Żurowski 1, Cielecki 2, Buła, Warszawski 7, Petelicki.