Zwycięstwo młodzików UKS-u Dobroszyce nad Ziębicami

Podopieczni trener Joanny Dobrzanieckiej lepsi na parkiecie od Jedynki Ziębice.

W Dobroszycach szybko, już w pierwszych minutach zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy w 5. minucie prowadzili 3:1. Dwubramkową przewagę utrzymali do 13. minuty, gdy przyjezdni odrobili straty i na tablicy widniał wynik 7:7. Końcowe dziesięć minut to na przemian dobre fragmenty z obu stron i wynik 14:12 na korzyść dobroszyczan na koniec pierwszej odsłony.

Po przerwie wyrównana walka trwała przez niespełna dziesięć minut (19:18 w 33. minucie), a w dalszej części UKS odskoczył przeciwnikowi na dobre. W 44. minucie było już 27:20 i wiadomo było, że nikt zwycięstwa Dobroszycom nie odbierze. Gospodarze wygrali ostatecznie 30:24. a

UKS Dobroszyce: Hołówka, Kominiak, Zawierucha, Warszawski 11, Zawadzki 4, Łacny, Kruszyński, Stawiarski 1, Biryło, Gajewski, Zięba 11, Cielecki 3, Buła, Kołcz, Czajka, Żurowski.