Zwycięska seria młodzików SPR-u Oleśnica

sprborjun_028

Młodzicy SPR-u Oleśnica poszli za ciosem i odnieśli trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu.

Tym razem w pokonanym polu oleśniczanie zostawili UKS Jedynka Ziębice. Przed tym spotkaniem oba zespoły miały po dwa zwycięstwa i w tabeli zajmowały odpowiednio UKS- piąte, SPR- szóste miejsce. Po końcowym gwizdku sędziego oleśnicki SPR dopisał komplet punktów do swojego konta i wyprzedził swojego rywala.

Po pierwszych dwudziestu pięciu minutach na dwubramkowym prowadzeniu byli goście z Ziębic, prowadząc 12:10. W drugiej połowie w grze gospodarzy lepiej funkcjonowała obrona co w głównej mierze przyczyniło się do zwycięstwa. Oleśniccy piłkarze ręczni musieli sobie radzić bez swojego najlepszego strzelca- Kuby Krwaczykowskiego, którego godnie zastąpił jego imiennik- Idczak, rzucając 11 bramek.  Ostatecznie zawodnicy SPR-u zwyciężyli 22:19. W ostatnim tegorocznym meczu młodzicy SPR-u Oleśnica zmierzą się w derbowym starciu z UKS-em Dobroszyce.

SPR: Chrzan, Hernik, Hołuj, Strycharczyk, Surma(5), Danik(2), Idczak(11), Narolski(3), Jaszcz, Balawender, Mąkosza(1).