Odnalazł się Konrad Przedbora, zawodnik SPR-u Oleśnica [AKTUALIZACJA]

Poszukiwany przez dwa dni Konrad Przedbora, gracz SPR-u Oleśnica, został odnaleziony.


REKLAMA

Oleśnicki klub w czwartkowe popołudnie opublikował na swoim fanpage’u na Facebooku apel o pomoc w poszukiwaniach Konrada:

– Potrzebujemy waszej pomocy. Przedwczoraj, tj. 30 sierpnia nasz kolega z drużyny, Konrad Przedbora podróżował autobusem z Tomaszowa Mazowieckiego do Wrocławia. Niestety od godziny 20 tego dnia nie ma z nimi kontaktu. Jego zaginięcie zostało zgłoszone policjantom. Jeśli ktoś widział Konrada, bądź ma informacje na temat jego pobytu prosimy o prywatną wiadomość – czytamy na profilu Stowarzyszenia Piłki Ręcznej.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących okoliczności zaginięcia Konrada Przedbory, za wpisem na portalu wykop.pl:

„W dniu 30.08.2016 (Wtorek) zaginął Konrad Przedbora, wiek 22 lata, wzrost około 170cm, waga ok 65-70kg. Ubrany był w czarne dresowe spodnie marki hummel, czarną polówkę z białym kołnierzykiem, oraz czarne buty sportowe marki nike. Miał przy sobie czarną torbę sportową marki hummel. Ostatni raz widziany był na dworcu w Tomaszowie Mazowieckim ok. godziny 14:00. Prawdopodobnie wsiadł do autobusu obsługiwanego przez PKS Mława z Tomaszowa Mazowieckiego do Wrocławia o godzinie 14:10. W teorii na miejscu (tymczasowy dworzec PKS we Wrocławiu) powinien być o godzinie 19:35. Właśnie potwierdzamy czy Konrad dojechał na miejsce docelowe. Policja została powiadomiona o zaginięciu.

Jeśli tak było to wysiadł on na przystanku dla wysiadających na przeciwko dworca tymczasowego PKS (ok 15 metrów od starego dworca tymczasowego PKP, gdzie teraz mieści się biuro kolei dolnośląskich) ok godziny 19:35.

Musiałby wtedy przechodzić obok kamery dworca PKP przy wejściu od strony ulicy suchej miedzy godziną 19 a godzina 20. Też jesteśmy w kontakcie z ochroną dworca aby sprawdzić czy przechodził on tamtędy.”

Aktualizacja 1.09.2016 21:37

Dobra wiadomość. Jak poinformowano naszą redakcję, Konrad Przedbora został odnaleziony.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony