W derbach młodzików UKS Dobroszyce lepszy od SPR-u Oleśnica

W derbach młodzików UKS Dobroszyce lepszy od SPR-u Oleśnica

W ostatnim meczu sezonu, w hali GGO w Oleśnicy, doszło do derbowego pojedynku SPR-u Oleśnica z UKS-em Dobroszyce. Pewnie triumfowali goście 32:13.


REKLAMA

Faworytem spotkania kończącego sezon byli podopieczni trener Joanny Dobrzanieckiej, którzy w rundzie rewanżowej przegrali zaledwie raz i to z mającym komplet zwycięstw w sezonie liderem z Dzierżoniowa. Dobroszyczanie szybko wyszli na prowadzenie i dominowali praktycznie od początku do końca spotkania. Ich rówieśnicy z Oleśnicy pod wodzą trenera Jerzego Kulaka nie byli w stanie zatrzymać ich ataków, a swoje często kończyli nieprzygotowanymi rzutami.

Już do przerwy na tablicy widniał wynik 8:17. W drugiej połowie UKS jeszcze powiększył swoją przewagę i wygrał ostatecznie 32:13. Koszmarem defensywy gospodarzy okazali się Kornel Warszawskie i Emil Zięba, którzy nie tylko byli najskuteczniejsi w tym meczu, ale królują też pod względem zdobytych bramek w całych rozgrywek grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików.

SPR: Strycharczyk 1, Surma 4, Krawczykowski 3, Danik, Kociński 2, Obiegło, Butra, Jaszcz 1, Hołuj, Balawender 2, Hernik.

UKS: Hołówka, Kominiak, Zawierucha, Warszawski 14, Zawadzki 3, Łacny 1, Stawiarski 1, Biryło, Zięba 10, Janocha, Cielecki 1, Buła 2

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony