Mistrzostwa Polski, czyli najlepsi jeźdźcy i najlepsze konie w Jakubowicach

Na zakończenie jeździeckiego sezonu w Jakubowicach na terenie ośrodka Jakubus odbędą się Mistrzostwa Polski.


REKLAMA

Najważniejsze jeździeckie zawody w kraju, w skokach przez przeszkody odbędą się w dniach 8-11 września. Faworytów do ostatecznego triumfu jest kilku. Jedno jest pewne, w tym roku poznamy nowego Mistrza Polski, ponieważ w tegorocznych mistrzostwach nie wystartuje Jarosław Skrzyczyński, zdobywca tego tytułu z 2014 i 2015 roku.

W gronie faworytów z pewnością znajdują się Marek Lewicki, Maksymilian Wechta, Kamil Grzelczyk, Łukasz Koza, Dawid Kubiak oraz Anna Szary-Ziębicka wraz z mężem Michałem Ziębickim. Ponadto walkę o najwyższe cele zapowiada przedstawiciel Klubu Jeździeckiego Osadkowski, czyli Piotr Morsztyn.  Kto będzie tegorocznym Mistrzem Polski? Dowiemy się 11 września.

Najważniejsza impreza, czyli Finał Mistrzostw Polski Seniorów zostanie pokazany w na żywo w telewizji TVP Sport, a rozpocznie się w niedzielę około godziny 16. Wcześniej zaplanowano Jeździecką Galę Mistrzów i otwarcie Mistrzostw. Jak to na prawdziwych zawodach konnych, nie zabraknie rewii kapeluszy. Dzień wcześniej odbędzie się finał Ladies Cup. Jak zwykle organizatorzy nie zapomnieli o kibicach w różnym wieku. Dla dzieci przygotowana będzie specjalna strefa zabaw, a dla wszystkich dostępna przejażdżka bryczką i na kucach. Ponadto Live Music na tarasie.

mistrzostwapolskiskoki

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony