Piłkarze ręczni z dobroszyckiego gimnazjum zwycięzcami strefy wrocławskiej

Podopieczni trener Joanny Dobrzanieckiej wygrali finały strefy wrocławskiej Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców, które odbyły się w hali sportowej w Dobroszycach.


REKLAMA

W półfinałach okazali się lepsi od Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu, pokonując gości 18:16 i w finale przyszło im zmierzyć się z Kątami Wrocławskimi, aby po zaciętej walce, wygrać 11:10 i sięgnąć po złote medale.

– Emocji był ogrom. W pierwszym meczu nasz bramkarz dostał 2 minuty, a Zięba i Iwańczyk czerwone kartki. Z kolei w finale chcieliśmy zrewanżować się kąteckiej drużynie za przegraną na etapie międzypowiatowym i udało się! Gramy dalej! – cieszy się J.Dobrzaniecka.

GG Dobroszyce: Stawiarski , Nijak, Janda, Warszawski, Zawadzki , Kruszyński B, Hołówka, Buła, Cielecki , Kominiak, Łacny , Żurowski , Iwanczyk , Kruszyński M, Głowacki , Zięba. Opiekun: J.Dobrzaniecka.

REKLAMA
 1. jakub lech

  Tak na prawdę to są słabi a pozą tyh szuł z kturymi grają jest tragedia nawet podajc nie uniom lamusy

  (0)
 2. Srech

  Bo nie trafili na żadną mocną szkołe, kwestia czasu kiedy trafia na drużynę ktora umie DOBRZE grac w piłkę reczna i to wystarczy do przegranej .

  (-4)
 3. Mama

  Drogi #17 zdjęcie zostało zamienione po moim komentarzu. Na pierwszym był Szymon Żuraw i Piotruś Chochół to raczej nie z tego roku było.

  (0)
 4. Mama

  Panie Bartku, może jakieś aktualne zdjęcie? Większość ty chłopców nie jest już uczniami GG Dobroszyce. Zapraszamy na meczyk , aktualizować zdjęcia. Moje gratylacje dla zawodników i pani trener, w tamtym roku się nie udało to w tym im dokopaliśmy :)

  (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony