Passa zwycięstw juniorów SPR-u Oleśnica podtrzymana

W sobotnie popołudnie juniorzy młodsi oleśnickiego SPR-u podtrzymali passę zwycięstw w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych. Tym razem w pokonanym polu zostawili MKS Żagiew Dzierżoniów, który podejmowali w hali sportowej Atola.

Mimo, iż oleśnicki zespół był zdecydowanym faworytem, to początek meczu tego nie potwierdzał. Przez ponad kwadrans gra była mocno wyrównana, a stało się tak z powodu wielu niewykorzystanych przez naszych zawodników “stuprocentowych” okazji do zdobycia gola. Gdy w 15. minucie kolejnego karnego przestrzelił Szymon Hajduk a na tablicy widniał wynik 5:5.

Trener zmotywował

Widząc sytuację na boisku o czas poprosił trener Jacek Bolibrzuch. Męska rozmowa z podopiecznymi najwyraźniej im pomogła, bo w kolejnych minutach gra młodych szczypiornistów SPR-u poprawiła się i pomimo kolejnych niewykorzystanych “setek” na przerwę gospodarz schodzili prowadząc 13:7.
W drugiej połowie spotkania obraz gry nie uległ zmianie.Oleśnicki zespół dalej marnował wiele okazji do podwyższenia wyniku, ale nie wpłynęło na dalsze losy meczu. Ostatecznie, po dużo słabszej grze niż przeciwko Zagłębiu Lubin, juniorzy młodsi SPR-u pokonali Żagwię Dzierżonió 26:17.

SPR Oleśnica: Braciszewicz, Brodnicki – Kozyra(1), Hajduk(4), Legenza(1), Frąckowiak(3), Lisowski(7), Żuraw(3),
Gołąb(1), Gierus(2), Owcarz(4).

1. coś

Patrząc na terminarz to jest szansa wygrać wszystko do końca rozgrywek . Najciężej wygląda mecz z drugim skpr. Ale nie wolno psuć tyłu setek.

(0)
  2. wiedzący

Należy wspomnieć o zwycięstwie młodzików SPR pod wodzą Jerzego Kulaka z Dziewiątką Legnica.
    SPR wygrał 19-18, przegrywając do przerwy 7-9. Gratulacje !