Młody SPR Oleśnica przegrał z Lwem Kłodzko

Wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo juniorzy młodsi SPR-u Oleśnica.

W sobotę ponieśli piątą porażkę z rzędu. Faworytem pojedynku byli goście, lider tabeli z kompletem zwycięstw. Już pierwsze minuty pokazały, kto będzie dyktował warunki na parkiecie. Miejscowi m.in. dwukrotnie marnowali karne i w 9. minucie było już 1:5.

Przewaga rosła z minuty na minutę i na koniec pierwszej odsłony na tablicy widniał wynik 7:19. Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale SPR Oleśnica wsparty w nowym sezonie zawodnikami, którzy występowali w UKS-ie Dobroszyce, nie zdołał zniwelować dystansu do lidera rozgrywek i to Lew cieszył się z wygranej 31:18.

SPR: Brodnicki, Braciszewicz – Kozyra, Owcarz 1, Hajduk 5, Binczycki 2, Gołąb 4, Jenczelewski, Legenza, Luu 2, Frąckowiak 2, Stochalski, Gierus, Żuraw, Lisowski 2.