Juniorzy młodsi SPR-u zrewanżowali się MOS-owi Wrocław

Młody SPR w sobotnie popołudnie pokonał w hali sportowej OKR Atol drużynę WKS Śląsk – MOS II Wrocław wysoko 35:17, rewanżując się za przegraną w pierwszej rundzie sezonu.

Kolejne ligowe mecze mają za sobą juniorzy młodsi SPR-u Oleśnica. W ubiegłą środę musieli oni przełknąć gorycz wysokiej porażki z Chrobrym Głogów 20:42, która przerwała passę zwycięskim meczów. Wyjazdowa porażka nie podcięła im jednak skrzydeł i już w sobotę powrócili na zwycięski szlak.

Już pierwsze minuty starcia z wrocławskim MOS-em II pokazały, kto zejdzie zwycięsko z parkietu. Po 12. minutach na tablicy widniał wynik 9:2 dla podopiecznych trenera Jacka Bolibrzucha. Młodzi szczypiorniści nie spuszczali z tonu i do przerwy deklasowali rywali 18:6.

Mimo krótkiej ławki zmian również w drugiej odsłonie warunki dyktowali gospodarze, systematycznie powiększając przewagę, aby ostatecznie pokonać przyjezdnych 35:17

SPR Oleśnica: Brodnicki, Braciszewicz – Kozyra 2, Frąckowiak 4, Lisowski 9, Gołąb 6, Gierus 2, Owcarz 12.