III liga: zwycięska inauguracja SPR-u Oleśnica w Środzie

Zespół pod wodzą Grzegorza Wosia pokonał na wyjeździe KS Środa Śląska 34:23.


REKLAMA

Średzka drużyna to już nie ten sam zespół, który kibice pamiętają z ostatnich sezonów, w których SPR wysoko gromił rywala. Tym razem okazało się to nie być takie proste. Mało tego, to gospodarze ze Środy Śląskiej do przerwy byli na minimalnym prowadzeniu 15:13, mając dwie bramki zaliczki przed drugą połową.

Druga odsłona należała już jednak zdecydowanie do szczypiornistów z Oleśnicy, którzy rzucili rywalom aż 21 bramek, tracąc zaledwie 8. Katem rywali w tym meczu okazała się Krzysztof Grela, rzucając skutecznie 14 razy, czym niewątpliwie nieco popsuł bramkarzowi rywali Arturowi Łuce obchodzone w sobotę urodziny. Ostatecznie SPR Oleśnica cieszył się w Środzie z wygranej 34:23.

Przypomnijmy, w nowym sezonie dolnośląskiej III ligi rywalizuje siedem zespołów. Obok Oleśnicy i Środy Śląskiej również Krokus Bystrzyca Kłodzka, SPR Chrobry II Głogów, TKS Korona Trzebnica, GOKiS Kąty Wrocławskie i WKS Śląsk Wrocław. W następnej kolejce oleśniczanie pauzują. Pierwszy mecz SPR-u przed własną publicznością 5 listopada. W hali sportowej Atola podejmie Krokusa.

SPR Oleśnica: Leśniak, Naumiec, Kruk – Kulak 2, Przedbora 6, Pikul, Klupś, Pięta 1, Niczypor, Łuczak 4, Kowalski 1, Grela 14, Kiebus, Pawłowski 6, Dec, Hutnik.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony