III liga: SPR Oleśnica zakończył rundę zwycięstwem z Koroną Trzebnica

III liga: SPR Oleśnica zakończył rundę zwycięstwem z Koroną Trzebnica

Piłkarze ręczni SPR-u Oleśnica we własnej hali pokonali Koronę Trzebnica 32:24.


REKLAMA

Udana była miniona sobota dla Stowarzyszenia Piłki Ręcznej w Oleśnicy. W ślady młodzieży poszli również seniorzy, którzy w ostatnim meczu pierwszej rundy IIIligi podejmowali przy Kochanowskiego Koronę Trzebnica.
Od początku spotkania inicjatywa była po stronie gospodarzy. Między innymi dzięki celnym rzutom Łuczaka i Przedbory po niespełna kwadransie SPR cieszył się z prowadzenia 7:4.

Wystarczyła jednak chwila dekoncentracji, aby trzebniczanie zniwelowali stratę i cztery minuty później doprowadzili do remisu 7:7. Przy stanie 9:9 do akcji wkroczył Krzysztof Grela. Pięć kolejnych bramek oleśnickiej drużyny, w tym cztery „Łysego”, zmienił rezultat na 14:9, a chwilę później ekipy zmieniły strony przy wyniku 16:11.

W drugiej odsłonie zespół Grzegorza Wosia kontrolował sytuację na boisku i ani na moment nie dał rywalom nadziei na odrobienie strat, wygrywając 32:16.

SPR Oleśnica: Naumiec, Leśniak – Kulak 5, Przedbora 6, Kumejko 2, Kuberacki 2, Przeworski 2, Niczypor 1, Łuczak 4, Pietras 2, Kowalski 1, Grela 6, Kiebus, Dec, Hutnik 1, Woś.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony