III liga: SPR Oleśnica na remis z GOKiS-em Kąty Wrocławskie

III liga: SPR Oleśnica na remis z GOKiS-em Kąty Wrocławskie

W ostatnim domowym meczu w tym sezonie, po emocjonującym pojedynku, SPR Oleśnica zremisował z GOKiS-em Kąty Wrocławskie 18:18.


REKLAMA

Od pierwszych minut oba zespoły zafundowały kibicom walkę niemal bramka za bramkę. Worek z nimi rozwiązali kąteccy szczypiorniści, ale niedługo potem na prowadzeniu po dwóch rzutach Tomasza Łuczaka byli gospodarze (2:1 w 7. minucie). Później w 13. minucie przy stanie 3:3 rzut karny przestrzelił Krzysztof Grela, co wykorzystali rywale i to oni wysunęli się na 2-bramkowe prowadzenie. I utrzymali je do końca pierwsze odsłony, schodząc na przerwę przy wyniku 9:7 na swoją korzyść.

Drugą połowę Kąty Wrocławskie rozpoczęły od powiększenia przewagi do 3 trafień. SPR zdołał zbliżyć się do rywali po bramkach Krystiana Kulaka i Michała Kiebusa (10:11), ale goście znów zdołali odskoczyć (10:13 w 40 min). Dopiero w okolicach 47. minuty dwa rzuty Kulaka doprowadziły do remisu 14:14, co zapowiadało wielke emocje w ostatnich minutach.

Jeszcze pięć minut przed końcem było 17:16 na korzyść GOKiS-u, ale za sprawą Jacka Pawłowskiego i Tomasza Łuczaka na niedługo przed zakończeniem to SPR odzyskał prowadzenie. W przedostatniej minucie kątecka drużyna doprowadziła jednak do remisu 18:18. Ostatnią akcję meczu przeprowadzali oleśniczanie i byli o włos od wyrwania sobie zwycięstwa, lecz rzut Łuczaka zatrzymał się na poprzeczce.

Ostatnie minuty meczu:

SPR Oleśnica: Leśniak, Naumiec, Kulak 5, Kumejko, Kuberacki, Przeworski 1, Niczypor 2, Łuczak 4, Pietras, Kowalski 1, Grela 2, Kiebus 1, Pawłowski 1, Dec 1, Hutnik, Pięta

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony