III liga: seniorzy SPR-u Oleśnica z liderem, juniorzy z Dzierżoniowem

Kolejne dwa spotkania z udziałem piłkarzy ręcznych będzie można zobaczyć w sobotę w hali OKR Atol. 


REKLAMA

Na początek, tradycyjnie zagrają juniorzy młodsi, którzy podejmą MKS Żagiew Dzierżoniów. W tabeli podopieczni Jacka Bolibrzucha zajmują ósme miejsce z 14 punktami z zdobyczy. Z kolei zawodnicy z Dzierżoniowa mają 6 „oczek”, a w tabeli są na jedenastej pozycji.

Młodzi zawodnicy SPR-u w minioną środę rozegrali awansem 22. kolejkę. W dobroszyckiej hali pokonali 31:23 MKS Zagłębie Lubin. W pierwszym meczu młodych oleśniczan z Żagwią lepsi okazali się zawodnicy z Oleśnicy, wygrywając 40:24. Kto wyjdzie górą z drugiego pojedynku tych zespołów? Odpowiedź poznamy o godzinie 15.

Tuż po tym spotkaniu zagra seniorski zespół SPR-u Oleśnica. Rywalem zespołu prowadzonego przez Grzegorza Wosia będzie WKS Śląsk Wrocław. W tabeli lepiej prezentuje się wrocławska drużyna, która przewodzi stawce z 14 punktami. Z kolei oleśniczanie to trzecia siła, mająca 10 „oczek”.

W poprzedniej kolejce zwycięstwo odnotowali wrocławianie, którzy pokonali 35:25 KS Środa Śląska. Team z Oleśnicy w tej samej kolejce rozgrywanej z opóźnieniem zremisował 32:32 z BT Krokus Bystrzyca Kłodzka. Pierwsze starcie na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze ręczni z Wrocławia, minimalnie wygrywając 24:23 z SPR-em. Czy oleśniczanie będą w stanie zrewanżować się Śląskowi za tę porażkę? Przekonamy się w sobotę w hali OKR Atol o godzinie 18.

REKLAMA
  1. wiedzący

    Mecz ze Śląskiem odbędzie się w innym terminie. Śląsk rozgrywa aktualnie Mistrzostwa Polski juniorów

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony