III liga: seniorski zespół SPR-u odrabia zaległości, juniorzy kończą sezon

W sobotę hala OKR Atol będzie miejsce zmagań piłkarzy ręcznych SPR-u Oleśnica. 


REKLAMA

Dwa spotkania z udziałem oleśnickich piłkarzy ręcznych będzie można obejrzeć w sobotę. Najpierw na parkiecie zameldują się juniorzy młodsi, dla których spotkanie z LKPR Moto-Jelcz Oława będzie ostatnim w sezonie. Oleśniczanie w tabeli są sklasyfikowani na siódmej pozycji z 22 punktami na koncie, a zespół z Oławy zamyka stawkę, mając w dorobku zaledwie dwa „oczka”.

W poprzedniej kolejce oba zespoły kończyły swoje spotkania z odmiennym szczęściem. Juniorzy SPR-u pokonali 33:27 drugi zespół ŚKPR Świdnica, a oławianie przegrali 16:36 z pierwszym zespołem Śląska Wrocław. Na zakończenie rundy jesiennej oleśniczanie zwyciężyli 30:18. Czy młodzież SPR-u Oleśnica zakończy sezon zwycięstwem? Początek spotkania o 17.

Tuż po tym meczu zagra seniorska drużna SPR-u. Przeciwnikiem podopiecznych Grzegorza Wosia w zaległym spotkaniu z 11. kolejki będzie WKS Śląsk Wrocław. Wrocławianie są liderem z 16 „oczkami” na koncie i mają trzy punkty więcej od trzecich w tabeli oleśniczan.

W ubiegłej kolejce Śląsk i SPR zanotowali zwycięstwo. Ci pierwsi pokonali 31:28 BT Krokus Bystrzyca Kłodzka, a drudzy 31:27 ograli rezerwy Chrobrego Głogów. W pierwszym meczu tych drużyn minimalnie lepsi okazali się piłkarze ręczni WKS-u, zwyciężając 24:23. Stać oleśniczan na rewanż za tamtą porażkę? Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 19.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony