III liga: remis SPR-u Oleśnica z Krokusem

Zaległe spotkanie 10. kolejki Dolnośląskiej III Ligi piłkarzy ręcznych rozegrane w Bystrzycy Kłodzkiej nie przyniosło zwycięzcy.

Po ostatnim gwizdku sędziego SPR Oleśnica zremisował 32:32 z tamtejszym Krokusem. Był to pewnego rodzaju rewanż gospodarzy za wysoką porażkę 38:25 z poprzedniej rundy. Wynik otworzyli oleśniczanie, ale na przerwę oba zespoły schodziły przy prowadzeniu Krokusa 18:14.

Warto dodać, że to gospodarze byli bliżej wygranej. Na prowadzeniu utrzymywali się przez 50 minut! (od 6 do 56), lecz końcówka należała do piłkarzy ręcznych z Oleśnicy, którzy zdołali doprowadzić do remisu.

– Wyrwaliśmy im ten punkt daleko z gardła, bo jeszcze w 47. minucie było dla Krokusa 29:22 – mówi nam po meczu trener Grzegorz Woś.

SPR: Naumiec, Niczypor- Kulak 8, Kumejko 5, Kuberacki 2, Przeworski 1, Łuczak 5, Pietras, Grela 9, Dec 1, Hutnik, Leśniak, Pięta 11.