Domowe spotkania juniorów i seniorów SPR-u Oleśnica

Dla fanów piłki ręcznej nadchodząca sobota będzie okazją do obejrzenia dwóch spotkań z udziałem SPR-u Oleśnica w hali OKR Atol.


REKLAMA

Najpierw na parkiet wybiegną juniorzy młodsi, którzy swoich sił będą próbowali z MKS-em MOS Śląsk II Wrocław. W tabeli wyżej o jedną lokatę są młodzi wrocławianie, którzy zajmują siódmą lokatę z dwunastoma punktami na koncie i rozegranymi czternastoma spotkaniami.

Z kolei juniorzy młodsi SPR-u w swoim dorobku mają dziesięć „oczek” i jeden mecz mniej. W pierwszym spotkaniu tych drużyn wygraną 28:25 zanotował Śląsk. Jak będzie tym razem? Początek spotkania o 16.

Tuż po tym spotkania swoje spotkanie na zakończenie pierwszej rundy sezonu zagrają seniorzy. W siedmioosobowej tabeli oleśniczanie sklasyfikowani są na czwartym miejscu z sześcioma punktami, a za przeciwnika będą mieli TKS Korona Trzebnica.

Trzebniczanie to przedostatnia drużyna w tabeli, mająca na swoim koncie dwa punkty. Czy podopieczni Grzegorza Wosia zdołają odnieść czwarte zwycięstwo w tym sezonie? Odpowiedź poznamy już w sobotę, a pierwszy gwizdek tego spotkania zabrzmi o godzinie 18.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony