III liga: pewna wygrana KK Oleśnica z Siechnicami

Koszykarski Klub Oleśnica na własnym parkiecie pokonał KKS Siechnice 75:66.

Pierwsza połowa tego pojedynku padła łupem gospodarzy. Premierową kwartę podopieczni Piotra Gliniaka zwyciężyli 28:18. W drugiej poszli za ciosem i także ten fragment meczu był zwycięski dla KKO. Oleśniczanie zwyciężyli ją 21:15, a w całym rozrachunku prowadzili 49:33.

Kolejne dwie odsłony zwyciężyli goście z Siechnic, ale to nie przeszkodziło w końcowym trumfie Błękitnej Gwiazdy. Po trzeciej kwarcie na tablicy widniał wynik 62:52 na korzyść zespołu z Oleśnicy. Ostatnią część jednym „oczkiem” wygrał KKS, ale po ostatnim sygnalne syreny to oleśniccy koszykarze mieli dziewięć punktów więcej, pokonując KKS Siechnice 75:66.