Tak sycowski MOSiR świętował 15-lecie. Były podziękowania i koncert

Tak sycowski MOSiR świętował 15-lecie. Były podziękowania i koncert

Jubileusz 15-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie miał swój akcent w niedzielę w na hali sportowej w Sycowie.


REKLAMA

Chwilę po godzinie 18 na parkiet wybiegły dziewczynki ze Szkoły Tańca JAST prezentujące taniec nowoczesny, a państwo Bogusława i Zbigniew Zasada specjalnie na jubileusz MOSiR-u zaprezentowali taniec towarzyski. Po prezentacji tanecznej przyszedł czas na przywitanie licznie zgromadzonych gości:

Powitał wszystkich dyrektor MOSiR-u Adam Hrehorowicz w asyście Grupy Motocyklowej KARDAN z Dziadowej Kłody, która wjechała swoimi błyszczącymi maszynami na parkiet hali. Włodek Tokarski z grupą w ten efektowny sposób przywiózł dyrektorowi Hrehorowiczowi plan imprezy oraz listę obecnych gości dodając „zawsze możesz liczyć na przyjaciół”.

Obecni byli samorządowcy, na czele burmistrzami Sycowa, Sławomirem Kapicą i jego zastępcą Robertem Maleckim, poprzednim dyrektor MOSiR-u Marek Laryś, sycowscy radni, dyrektorzy jednostek samorządowych i oświatowych, działacze sportowi, przedstawiciele stowarzyszeń i prywatnych partnerów ośrodka w Sycowie, delegacja łuczników oraz licznie zgromadzona publiczność.

mosir15_008

Po przywitaniu na scenie pojawił się gość specjalny zespół Droga Na Ostrołękę, który w rytmicznych piosenkach zapraszał do wspólnej zabawy. Wojtek Dudkowski lider zespołu podobnie jak jego koledzy pokazali pełen profesjonalizm bawiąc uczestników niedzielnego spotkania. Siedzący przy okrągłych stolikach goście tylko charakterystycznie kiwali się na boki dając wyraz aprobaty dla granej muzyki. Byli również i tacy, którzy zdecydowali się wyjść na parkiet i potańczyć.

W przerwie między występami Dyrektor MOSiR-u Adam Hrehorowicz wręczał podziękowania za współpracę, wsparcie, okazałą pomoc przy realizacji działań statutowych i organizacji wszelakich imprez. W pierwszej kolejności dyrektor dziękował i wyróżniał obecnych pracowników MOSiR-u: Józefa Noczyńskiego, Małgorzatę Siwiec, Andrzeja Dyjaka, Martę Szlak, Joannę Ligęzę, Kamila Starmacha, Irenę Kubera a pomagali mu w tym burmistrz Sławomir Kapica oraz przewodniczący Bolesław Moniuszko.

Obaj panowie podobnie jak pozostali zaproszeni składali gratulacje i życzenia dyrektorowi Hrehorowiczowi dziękując za dotychczasową bardzo dobrą współpracę i rozwój instytucji. Otrzymane prezenty, w tym nowe stepery czy sprzęt sportowy: piłki, paletki do badmintona itp. już trafił do użytku ćwiczących.

15 lat

– Gorąco dziękujemy za wszystkie miłe słowa uznania i życzenia wszystkiego najlepszego a szczególnie za Wasz udział w tym szczególnym dla Nas dniu. Pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy pomagali nam przy realizacji tego przedsięwzięcia: Państwu Iwanickim, Kornakom, firmie Ascoblok, Kubet II, Aroma Stone, Kiwanis Klub Syców, Gazecie Sycowskiej , Portalowi Oleśnicki Sport, firmie Lech – Pol, Grupie Kardan, firmie Ambra, KTW Szekla. Nikodem Pałasz (Pan Świderek), W sposób szczególny dziękujemy za pomoc przy nagłośnieniu imprezy oraz użyczenie sprzętu Michałowi Matyszczakowi (Przystań Twórcza Syców) i Katarzynie Piórkowskiej (Zespół Muzyczny Caruso) – dziękuje zespół MOSiR-u Syców na czele z dyrektorem Adamem Hrehorowiczem.

RED, MOSiR

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony