Startuje Plebiscyt Oleśnickiego Sportu! Zagłosujemy na sportowców z całego powiatu

Wzorem roku ubiegłego laureatów tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku, Sportowej Osobowości Roku, Organizacji Sportowej Roku i Sportowej Imprezy Roku wybierzemy w internetowym głosowaniu. 


REKLAMA

Powiat oleśnicki z roku na rok może pochwalić się coraz większą rzeszą osób, które dzięki osiąganym wynikom i pracy na niwie sportu stanowią dumę miasta, coraz częściej sławiąc go nie tylko w regionie, ale również na arenie ogólnokrajowej, a nawet poza granicami Polski. Tak jest od kilku lat i tak było też w niedawno minionym 2016 roku.

Z tym większą radością zapraszamy wszystkich mieszkańców, w szczególności kibiców i sympatyków sportu, do oddania głosów w kolejnej odsłonie Plebiscytu Oleśnickiego Sportu, którego organizatorem jest portal OlesnickiSport.pl i za którego pośrednictwem będzie można oddać swoje głosy na kandydatów w poszczególnych kategoriach.

Pod honorowym patronatem

Mamy też zaszczyt i przyjemność poinformować nie tylko o tym, że kolejny raz honorowy patronat nad wydarzeniem objęli burmistrz Oleśnicy – Michał Kołaciński i prezes OKR Atol Sp. z o.o. – Dariusz Sendek, ale również o fakcie, że do zacnego grona naszych patronów dołączyli w tym roku starosta Powiatu Oleśnickiego – Wojciech Kociński, burmistrz Bierutowa Władysław Bogusław Kobiałka, wójt gminy Oleśnica – Marcin Kasina, wójt gminy Dobroszyce – Artur Ciosek i burmistrz Twardogóry – Zbigniew Potyrała. Dziękujemy!

Sportowcy z całego powiatu

W tegorocznym plebiscycie rozszerzamy formułę plebiscytu. Nominować i oddawać głosy będzie można na sportowców ze wszystkich gmin naszego powiatu. Podobnie jak rok temu wybierać będziemy laureatów czterech kategorii:

  • Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2016,
  • Najpopularniejsza Sportowa Osobowość Roku 2016 (np. trener, prezes, nauczyciel itp.),
  • Najpopularniejsza Organizacja Sportowa Roku 2016 (klub, stowarzyszenie)
  • Najpopularniejsza Sportowa Impreza Roku 2016.

Nominujecie Wy – KIBICE

Zmianie uległa zasada przyznawania nominacji. Nominacji w poszczególnych kategoriach może udzielić Komisja Plebiscytu, ale przede wszystkim oddaje je w Wasze ręce. Zgłoszenia kandydata może dokonać każdy pełnoletni mieszkaniec powiatu, który do dnia 20 stycznia włącznie dostarczy pisemną nominację wraz z listą poparcia (wystarczy 10 osób) oraz zgodę nominowanego w formie elektronicznej na adres redakcja@olesnickisport.pl lub osobiście do biura hali sportowej OKR Atol w Oleśnicy. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie dostępnym do pobrania poniżej:

REGULAMIN PLEBISCYTU OLEŚNICKIEGO SPORTU – przeczytaj koniecznie

Ostateczna lista kandydatów zostanie podana do wiadomości publicznej 21 stycznia. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem portalu OlesnickiSport.pl (szczegółowa instrukcja oddawania głosów dostępna będzie w informacji o głosowaniu)  i potrwa od 22 do 31 stycznia. Zwycięzców poznamy już 1 lutego, a wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Oleśnickiego Sportu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony