Sportowe projekty w budżecie obywatelskim. Ostatnia szansa na głos

Dziś w nocy upływa termin głosowania w Oleśnickim Budżecie Obywatelskim na rok 2017. Nie oddałeś jeszcze głosu? Zagłosuj na jeden ze sportowych projektów!


REKLAMA

W ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy miasta decydują o przeznaczeniu określonej części środków publicznych na wybrane przez siebie zadania. Łącznie jest to 570.000 zł.

Głosowanie będzie przeprowadzone wyłącznie przez specjalnie zabezpieczoną platformę elektroniczną, która znajduje się na stronie www.olesnica.pl.

Do głosowania uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Oleśnicy. Każdy może wziąć udział w głosowaniu tylko jedne raz, oddając tylko jeden głos na wybrane przez siebie zadanie. Głosowanie trwa do niedzieli 16 października do godziny 23:59:59.

PROJEKTY SPORTOWE W OBO:

10. Czwarty turniej piłkarski im. Sebastiana Musiałka, szacowany koszt 3.500 zł.

Projekt dotyczy zorganizowania turnieju o charakterze integrującym amatorskie środowisko sportowe, upamiętniającego Zmarłego Sebastiana Musiałka.

11. Bieżnia lekkoatletyczna ze skocznią w dal (teren SP 6), szacowany koszt 142.500 zł.

Projekt przewiduje budowę bieżni sportowej o nawierzchni poliuretanowej obok Szkoły Podstawowej Nr 6.

12. Sprawny uczeń – montaż urządzeń sportowych SP 4, szacowany koszt 140.500 zł.

Projekt przewiduje montaż urządzeń sportowych (drążków różnej wysokości, poręczy symetrycznych, ławeczek skośnych i prostych, drabinek, kółek, wahadła) na terenie przy Szkole Podstawowej Nr 4.

13. Modernizacja boiska-rolkowiska (teren SOSW), szacowany koszt 142.500 zł.

Projekt ma na celu wymianę obecnej nawierzchni boiska na betonową wraz z zabezpieczeniem.

18. Park integracji społecznej z boiskiem i placem zabaw etap I, w tym dokumentacja, szacowany koszt 142.500 zł. (DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROJEKCIE – KLIKNIJ)

Celem projektu jest stworzenie nowoczesnej przestrzeni zachęcającej do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, to jest wybudowanie boisk ze sztuczną nawierzchnią oraz siłowni zewnętrznej.

20. Oleśnicki Parkorun – Cykl biegów przełajowych dla dzieci i młodzieży, szacowany koszt 24.000 zł.

Projekt obejmuje organizację cyklu 6 biegów przełajowych dla dzieci i młodzieży w oleśnickich parkach miejskich. Każdy bieg ma odbywać się w innym parku i w innym miesiącu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony